Josera Marinese száraz macskaeledel felnőtt burgonyával és lazaccal 2 kg
Kód: DLZJOSKSK0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera Marinese száraz macskaeledel felnőtt burgonyával és lazaccal 2 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Fő íz | Hal |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Csirkementes, Gabonamentes, Általános egészség, Ételérzékenység, Bezoár kontroll, Monoprotein, Sterilizálás |
| Kategória | Macskák számára |
| Az állat speciális igényei | Bőr és szőrzet, Érzékeny gyomor |
| Súly | 2 kg |
| Takarmány íze | Baromfi, Rizs, Burgonya, Lazac |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz | B2-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| A-vitamin tartalom | 18000 NE/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 15 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 220 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 20 mg/kg |
| Kalcium | 1% |
| Foszfor | 0,85% |
| Magnéziumtartalom | 0,1% |
| Zsírtartalom | 15% |
| B12-vitamin tartalom | 100 μg/kg |
| Fehérjék | 30% |
| Káliumtartalom | 1,2% |
| B6-vitamin tartalom | 20 mg/kg |
| Nyersrost | 2,4% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.034 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749561 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Fő íz: | Hal |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Csirke nélkül, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység, Bezoár-ellenőrzés, Monoproteinek, Sterilizáció |
| Kategória: | Macskák számára |
| Az állat speciális igényei: | Bőr és szőrzet, Érzékeny gyomor |
| Súly: | 2 kg |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs, Burgonya, Lazac |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Vitaminokat tartalmaz: | B2-vitamin, B12-vitamin, E-vitamin, B6-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| A-vitamin tartalom: | 18000 NE/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 15 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 220 mg/kg |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 20 mg/kg |
| Kalcium: | 1% |
| Foszfor: | 0,85% |
| Magnéziumtartalom: | 0,1% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| B12-vitamin tartalom: | 100 μg/kg |
| Fehérjék: | 30% |
| Káliumtartalom: | 1,2% |
| B6-vitamin tartalom: | 20 mg/kg |
| Nyersrost: | 2,4% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

