JOSERA Léger - száraz macskaeledel - 2 kg
Kód: DLZJOSKDK0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
JOSERA Léger - száraz macskaeledel - 2 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2 kg |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Kategória | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők | Túlsúlyos, Gluténmentes, Általános egészség |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Túlsúlyra való hajlam, Általános egészségi állapot, Segít az egészséges testsúly fenntartásában |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Baromfi |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nyersrost | 5,8% |
| Durva hamu | 6,8% |
| Fehérjék | 35% |
| Zsírtartalom | 10% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749486 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2 kg |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | Macskák számára |
| Egyéb jellemzők: | Túlsúly, Gluténmentes, Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Túlsúlyra való hajlam, Általános egészségi állapot, Segít fenntartani az egészséges testsúlyt |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Baromfi |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., A terméket mindig szorosan lezárt tartályban tárolja., Ne engedje, hogy gyermekek vagy más állatok megegyék a terméket., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Nyersrost: | 5,8% |
| Durva hamu: | 6,8% |
| Fehérjék: | 35% |
| Zsírtartalom: | 10% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

