Josera Culinesse száraz macskaeledel felnőtt baromfival, lazaccal 2 kg
Kód: DLZJOSKDK0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera Culinesse száraz macskaeledel felnőtt baromfival, lazaccal 2 kg| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Sterilizálás, Bezoár kontroll |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz | Hal |
| Kategória | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz | E-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Takarmány íze | Baromfi, Lazac |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2 kg |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Nyersrost | 2,2% |
| Zsírtartalom | 13% |
| Fehérjék | 31% |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| A-vitamin tartalom | 24000 NE/kg |
| Durva hamu | 6,9% |
| E-vitamin tartalom | 220 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.016 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749158 |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Sterilizáció, Bezoár-ellenőrzés |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Fő íz: | Hal |
| Kategória: | Macskák számára |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Takarmány íze: | Baromfi, Lazac |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2 kg |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Nyersrost: | 2,2% |
| Zsírtartalom: | 13% |
| Fehérjék: | 31% |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| A-vitamin tartalom: | 24000 NE/kg |
| Durva hamu: | 6,9% |
| E-vitamin tartalom: | 220 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

