Josera Catelux száraz macskaeledel 2 kg Felnőtt kacsa, baromfi
Kód: DLZJOSKDK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera Catelux száraz macskaeledel 2 kg Felnőtt kacsa, baromfi| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők | Haj és bőr, Gluténmentes, Bezoár elleni |
| Kategória | Macskák számára |
| Fő íz | Csirke |
| Vitaminokat tartalmaz | E-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Takarmány íze | Kacsa, Baromfi |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Súly | 2 kg |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| Durva hamu | 6,8% |
| Fehérjék | 32% |
| Nyersrost | 5,3% |
| E-vitamin tartalom | 220 mg/kg |
| A-vitamin tartalom | 24000 NE/kg |
| Zsírtartalom | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.043 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254749066 |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Egyéb jellemzők: | Haj és bőr, Gluténmentes, Bezoár-ellenőrzés |
| Kategória: | Macskák számára |
| Fő íz: | Csirke |
| Vitaminokat tartalmaz: | E-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Takarmány íze: | Kacsa, Baromfi |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Súly: | 2 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| Durva hamu: | 6,8% |
| Fehérjék: | 32% |
| Nyersrost: | 5,3% |
| E-vitamin tartalom: | 220 mg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 24000 NE/kg |
| Zsírtartalom: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

