Josera 9702 száraz macskaeledel 2 kg Felnőtt Baromfi, Rizs
Kód: DLZJOSKSK0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Josera 9702 száraz macskaeledel 2 kg Felnőtt Baromfi, Rizs| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Macskák számára |
| Tanács | JOSERA Szuper Prémium |
| Állattípus | Macska |
| Vitaminokat tartalmaz | B12-vitamin, E-vitamin, B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Takarmány íze | Baromfi, Rizs |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat kora | Idősebb |
| Az állat speciális igényei | Érzékeny gyomor |
| Fő íz | Baromfi |
| Egyéb jellemzők | Időseknek, Gluténmentes |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Súly | 2 kg |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Szójamentes | Igen |
| Egészségügyi hatások | Vitalitás, Javuló vese- és emésztőrendszeri funkciók |
| Figyelmeztetés | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Friss ivóvizet biztosítson. |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom | 20 mg/kg |
| E-vitamin tartalom | 450 mg/kg |
| Vastartalom | 170 mg/kg |
| Mangántartalom | 15 mg/kg |
| Szeléntartalom | 0,23 mg/kg |
| Taurin tartalom | 1600 mg/kg |
| Nátrium | 0,3% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom | 30 mg/kg |
| Jódtartalom | 1,8 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME) | 17 MJ/kg, 4072 kcal/kg |
| C-vitamin tartalom | 100 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom | 1800 NE/kg |
| Biotin tartalom | 1000 μg/kg |
| A-vitamin tartalom | 18000 NE/kg |
| Réztartalom | 15 mg/kg |
| Durva hamu | 5% |
| L-karnitin tartalom | 500 mg/kg |
| Cinktartalom | 150 mg/kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin) | 80 mg/kg |
| Magnéziumtartalom | 0,06% |
| B12-vitamin tartalom | 160 μg/kg |
| Fehérjék | 27% |
| Zsírtartalom | 20% |
| Cukormentes | Igen |
| Kalcium | 0,6% |
| Foszfor | 0,45% |
| Nyersrost | 2,7% |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Folsavtartalom (B9-vitamin) | 7 mg/kg |
| Káliumtartalom | 0,65% |
| B6-vitamin tartalom | 30 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin) | 150 mg/kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.026 kg |
| EAN vonalkód: | 4032254757832 |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Macskák számára |
| Tanács: | JOSERA Szuper Prémium |
| Állattípus: | Macska |
| Vitaminokat tartalmaz: | B12-vitamin, E-vitamin, B9-vitamin (folsav), B1-vitamin, B2-vitamin, B3-vitamin, B6-vitamin, C-vitamin, D3-vitamin, A-vitamin |
| Takarmány íze: | Baromfi, Rizs |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat kora: | Idősebb |
| Az állat speciális igényei: | Érzékeny gyomor |
| Fő íz: | Baromfi |
| Egyéb jellemzők: | Időseknek, Gluténmentes |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Súly: | 2 kg |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Szójamentes: | Igen |
| Egészségügyi hatások: | Vitalitás, Javuló vese- és emésztőrendszeri működés |
| Figyelmeztetés: | Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó., Biztosítson friss ivóvizet. |
| Tiamin (B1-vitamin) tartalom: | 20 mg/kg |
| E-vitamin tartalom: | 450 mg/kg |
| Vastartalom: | 170 mg/kg |
| Mangántartalom: | 15 mg/kg |
| Szeléntartalom: | 0,23 mg/kg |
| Taurin tartalom: | 1600 mg/kg |
| Nátrium: | 0,3% |
| Riboflavin (B2-vitamin) tartalom: | 30 mg/kg |
| Jódtartalom: | 1,8 mg/kg |
| Metabolizálható energia (ME): | 17 MJ/kg, 4072 kcal/kg |
| C-vitamin tartalom: | 100 mg/kg |
| D3-vitamin tartalom: | 1800 NE/kg |
| Biotin tartalom: | 1000 μg/kg |
| A-vitamin tartalom: | 18000 NE/kg |
| Réztartalom: | 15 mg/kg |
| Durva hamu: | 5% |
| L-karnitin tartalom: | 500 mg/kg |
| Cinktartalom: | 150 mg/kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Pantoténsav-tartalom (B5-vitamin): | 80 mg/kg |
| Magnéziumtartalom: | 0,06% |
| B12-vitamin tartalom: | 160 μg/kg |
| Fehérjék: | 27% |
| Zsírtartalom: | 20% |
| Cukormentes: | Igen |
| Kalcium: | 0,6% |
| Foszfor: | 0,45% |
| Nyersrost: | 2,7% |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Folsavtartalom (B9-vitamin): | 7 mg/kg |
| Káliumtartalom: | 0,65% |
| B6-vitamin tartalom: | 30 mg/kg |
| Niacintartalom (B3-vitamin): | 150 mg/kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

