INABA Dashi Delights Silky Broth csirkekeverék - nedves macskaeledel - 12x40g
Kód: DLKIBNKAM0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Dashi Delights Silky Broth csirkekeverék - nedves macskaeledel - 12x40g| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Gluténmentes, Általános egészségre |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Termékkategória | Nedves étel |
| Az állat speciális igényei | Általános egészség, Gabonaintolerancia |
| Súly | 12 x 40 g |
| Súlytartomány | 201 g - 499 g |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Fő íz | Ízek keveréke |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | INABA Dasí |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Kategória | Macskák számára |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot. Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó. A terméket hűvös, száraz helyen kell tárolni. |
| Zsírtartalom | 0,2% |
| Nyersrost | 0,1% |
| Fehérjék | 5,5% |
| Durva hamu | 1% |
| Nedvességtartalom | 93% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 0.661 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732279 |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Gluténmentes, Általános egészségi állapot |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Nedves étel |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot, Gabonaintolerancia |
| Súly: | 12 x 40 g |
| Súlytartomány: | 201 g - 499 g |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | INABA Dashi |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az ajánlott napi adagot., Felbontás után hűtőszekrényben tárolandó és 48 órán belül fogyasztandó., A terméket hűvös és száraz helyen kell tárolni. |
| Zsírtartalom: | 0,2% |
| Nyersrost: | 0,1% |
| Fehérjék: | 5,5% |
| Durva hamu: | 1% |
| Nedvességtartalom: | 93% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

