INABA Ciao Bisque Krémes leves csirkével, marhahússal és hallal - jutalomfalat macskáknak - 24x40g
Kód: DLKIBNKAM0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Ciao Bisque Krémes leves csirkével, marhahússal és hallal - jutalomfalat macskáknak - 24x40g| Fő íz | Ízek keveréke |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Allergia, Szorongás, Gabonamentes, Általános egészség, Ételérzékenység |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Tanács | INABA Ciao Bisque |
| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Állatorvosi besorolás | Finomság |
| Kezelés típusa | Húsos, Halas |
| Kategória | Macskák számára |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Dehidratáltság, Allergiás reakció, Gabonaintolerancia |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 1% |
| Nyersrost | 0,2% |
| Fehérjék | 8% |
| Durva hamu | 1,4% |
| Nedvességtartalom | 86% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| Súly: | 1.36 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365732316 |
| Fő íz: | Ízek keveréke |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Allergia, Aggódó, Gabonamentes, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Tanács: | INABA Ciao Bisque |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Állatorvosi osztályozás: | Finomság |
| A kezelés típusa: | Húsos, Hal |
| Kategória: | Macskák számára |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Vízelvezetés, Allergiás, Gabonaintolerancia |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében., Száraz és hűvös helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 1% |
| Nyersrost: | 0,2% |
| Fehérjék: | 8% |
| Durva hamu: | 1,4% |
| Nedvességtartalom: | 86% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

