INABA Churu Variety box Csirkés macskajutalomfalat - 60 x 14g
Kód: DLKIBNPRZ0068
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
INABA Churu Variety box Csirkés macskajutalomfalat - 60 x 14g| Csomagolás típusa | Karton |
| Súly | 60 x 14 g |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Fő íz | Csirke |
| Termékkategória | Jutalomfalatok |
| Súlytartomány | 500 g - 999 g |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | INABA Churu, INABA Churu gyűjtőcsomagok |
| Gluténmentes | Igen |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Adagolási forma | Paszta |
| A kezelés típusa | Pépes, Húsos |
| Kategória | Macskák számára |
| Figyelmeztetés | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál. Száraz és hűvös helyen tárolandó. Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. |
| Durva hamu | 1,5% |
| Nedvességtartalom | 88% |
| Zsírtartalom | 0,5% |
| Fehérjék | 8,5% |
| Nyersrost | 0,1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| Súly: | 1.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4262365731623 |
| Csomagolás típusa: | karton |
| Súly: | 60 x 14 g |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Csirke |
| Termékkategória: | Jutalomfalatok |
| Súlytartomány: | 500 g - 999 g |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Gabonamentes |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | INABA Churu, INABA Churu többcsomagos |
| Gluténmentes: | Igen |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Paszta |
| A kezelés típusa: | Paszták, Húsos |
| Kategória: | Macskák számára |
| Figyelmeztetés: | A termék kizárólag állati takarmányozásra szolgál., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Használat után mindig zárja le a csomagolást a frissesség megőrzése érdekében. |
| Durva hamu: | 1,5% |
| Nedvességtartalom: | 88% |
| Zsírtartalom: | 0,5% |
| Fehérjék: | 8,5% |
| Nyersrost: | 0,1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

