iiyama GB2795HSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete
Kód: MONIIYGAM0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama GB2795HSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LED Fekete| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 31 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Áramfogyasztás | 30 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Játék |
| Szélesség (állvány nélkül) | 614,5 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 213 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 400,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 5,4 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 550,5 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 213 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 614,5 mm |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Csomagolási mélység | 168 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,5 kg |
| Csomag magassága | 432 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDCP | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| DisplayPort kimeneti verzió | 1.4 |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Színmélység | 8 bit |
| HDR-támogatás | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus) | 4000:1 |
| Panel típusa | VA |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Dinamikus kontraszt | 80000000:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kijelzőszínek száma | 1,67 milliárd szín |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| Maximális felépülési sebesség | 280 Hz |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Pixelsűrűség | 0,311 × 0,311 mm |
| Válasz | 0,2 ms |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Natív képarány | 16:9 |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–292 kHz |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB, AC, DisplayPort, HDMI |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Középső csap | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Forgási tartomány | 90 - 45° |
| OSD menü nyelve | Francia, német, angol, japán, lengyel, orosz, spanyol, cseh, holland, olasz |
| Magasságállítás | Igen, 15 cm |
| Forgási szög | 90 - 90° |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Dőlésszög | 23 - 5° |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2074151 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 7.45 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570124428 |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 31 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Áramfogyasztás: | 30 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szélesség (állvány nélkül): | 614,5 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 213 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 400,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 5,4 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 550,5 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 213 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 614,5 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Csomagolási mélység: | 168 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,5 kg |
| Csomag magassága: | 432 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| DisplayPort kimeneti verzió: | 1.4 |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Színmélység: | 8 bit |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 4000:1 |
| Panel típusa: | VA |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Dinamikus kontraszt: | 80000000:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kijelzőszínek száma: | 1,67 milliárd szín |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Maximális felépülési sebesség: | 280 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Pixelsűrűség: | 0,311 × 0,311 mm |
| Válasz: | 0,2 ms |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–292 kHz |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB, Légkondicionáló, DisplayPort, HDMI |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Középső csap: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Forgási tartomány: | 90 - 45° |
| OSD menü nyelve: | francia, német, angol, japán, lengyel, orosz, spanyol, cseh, holland, olasz |
| Magasságállítás: | Igen, 15 cm |
| Forgási szög: | 90 - 90° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Dőlésszög: | 23 - 5° |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2074151 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

