iiyama G2441HSU-B1 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 képpont
Kód: MONIIYGAM0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama G2441HSU-B1 számítógép monitor 60,5 cm (23,8") 1920 x 1080 képpont| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 12 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | C |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 12 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Szélesség (állvánnyal) | 539 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 349 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 391,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,3 kg |
| Csomag magassága | 395 mm |
| Csomagolási mélység | 615 mm |
| Csomag szélessége | 615 mm |
| Súly csomagolással együtt | 4,4 kg |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB elosztó verzió | 2.0 |
| HDCP | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60,5 cm |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| DDC/CI | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| Pixelsűrűség | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–163 kHz |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| Kijelző átlója | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa | IPS |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Beépített hangszórók | Igen |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Hangszórók száma | 2 |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2415427 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 4.3 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570126316 |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 12 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | C |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 12 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Szélesség (állvánnyal): | 539 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 349 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 391,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,3 kg |
| Csomag magassága: | 395 mm |
| Csomagolási mélység: | 615 mm |
| Csomag szélessége: | 615 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,4 kg |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB elosztó verzió: | 2.0 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60,5 cm |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| DDC/CI: | Igen |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| Pixelsűrűség: | 0,2745 × 0,2745 mm |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–163 kHz |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Kijelző átlója: | 60,5 cm (23,8") |
| Panel típusa: | IPS |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Hangszórók száma: | 2 |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2415427 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

