iiyama G-MASTER GCB3280QSU-B2 számítógép monitor 80 cm (31,5") 2560 x 1440 px Dupla QHD LED Fekete
Kód: MONIIYGAM0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama G-MASTER GCB3280QSU-B2 számítógép monitor 80 cm (31,5") 2560 x 1440 px Dupla QHD LED Fekete| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 50 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 28 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Tápegység típusa | Belső |
| Áramfogyasztás | 44 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal) | 709,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 473 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 623 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 290 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 290 mm |
| Súly (állvánnyal) | 9 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 709,5 mm |
| Csomagolási mélység | 224 mm |
| Csomag magassága | 518 mm |
| Súly csomagolással együtt | 11,9 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 810 mm |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| HDCP | Igen |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| Kijelző átlója | 80 cm (31,5") |
| Látható méret (vízszintes) | 39,2 cm |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Natív képarány | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 80 cm |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| HD felbontás típusa | Kettős QHD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| HDR-támogatás | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség | 96% |
| Panel típusa | VA |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Dinamikus kontraszt | 80000000:1 |
| Pixelsűrűség | 0,272 × 0,272 mm |
| Látható méret (függőleges) | 69,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Válasz | 0,2 ms |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–225 kHz |
| Maximális felépülési sebesség | 180 Hz |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Érintőképernyő | Nem |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1500R |
| Színskála szabvány | sRGB, NTSC |
| Gyors útmutató | Igen |
| Tápkábel hossza | 1,8 méter |
| DisplayPort kábel hossza | 1,8 méter |
| HDMI-kábel hossza | 1,8 méter |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| OSD menü nyelve | Spanyol, portugál, francia, lengyel, orosz, angol, japán, cseh, német, holland, olasz |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszög | 23 - 5° |
| Forgási tartomány | 90 - 45° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Falra szerelhető | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 15 cm |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 2W |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2069237 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 11.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570125388 |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 50 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 28 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 44 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség (állvánnyal): | 709,5 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 473 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 623 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 290 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 290 mm |
| Súly (állvánnyal): | 9 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 709,5 mm |
| Csomagolási mélység: | 224 mm |
| Csomag magassága: | 518 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 11,9 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 810 mm |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 80 cm (31,5") |
| Látható méret (vízszintes): | 39,2 cm |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Natív képarány: | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 80 cm |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| HD felbontás típusa: | Kettős QHD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 96% |
| Panel típusa: | VA |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Dinamikus kontraszt: | 80000000:1 |
| Pixelsűrűség: | 0,272 × 0,272 mm |
| Látható méret (függőleges): | 69,7 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Válasz: | 0,2 ms |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–225 kHz |
| Maximális felépülési sebesség: | 180 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1500R |
| Színskála szabvány: | sRGB, NTSC |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Tápkábel hossza: | 1,8 méter |
| DisplayPort kábel hossza: | 1,8 méter |
| HDMI-kábel hossza: | 1,8 méter |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| OSD menü nyelve: | spanyol, portugál, francia, lengyel, orosz, angol, japán, cseh, német, holland, olasz |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszög: | 23 - 5° |
| Forgási tartomány: | 90 - 45° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Falra szerelhető: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 15 cm |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 2W |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2069237 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

