iiyama G-MASTER GB2771QSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Szélesvásznú Quad HD Fekete
Kód: MONIIYGAM0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama G-MASTER GB2771QSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Szélesvásznú Quad HD Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 21W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 36 kWh |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Piaci kategória | Játék |
| Szín | Fekete |
| Magasság (állvánnyal) | 554 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 613,5 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 213 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 408,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 5,7 kg |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Csomag magassága | 140 mm |
| Csomagolási mélység | 465 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8,2 kg |
| HDCP | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB Type-C letöltési portok száma | 2 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| Lefelé irányuló portok száma | 4 |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 0,5 ms |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Panel típusa | Gyors IPS |
| HD felbontás típusa | Széles Quad HD |
| Érintőképernyő | Nem |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1200:1 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség | 200 Hz |
| DDC/CI | Igen |
| Szellemkép | 25% |
| Színmélység | 10 bit |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Dinamikus kontraszt | 80000000:1 |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–320 kHz |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Pixelsűrűség | 0,233 × 0,233 mm |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB, DisplayPort, Tápkábel, HDMI |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Forgási szög | 0 - 90° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 23° |
| Magasságállítás | Igen |
| Forgási tartomány | -45 - 45° |
| Lengő/forgó | Igen |
| Maximálisan állítható magasság | 15 cm |
| OSD nyelvek száma | 12 |
| OSD menü nyelve | Több |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2436003 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8.18 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570126514 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 21W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 21 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 36 kWh |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Piaci kategória: | Játék |
| Szín: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 554 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 613,5 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 213 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,9 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 408,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 5,7 kg |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Csomag magassága: | 140 mm |
| Csomagolási mélység: | 465 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,2 kg |
| HDCP: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB Type-C letöltési portok száma: | 2 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| Lefelé irányuló portok száma: | 4 |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| VESA Adaptive Sync támogatás: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 0,5 ms |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Panel típusa: | Gyors IPS |
| HD felbontás típusa: | Széles Quad HD |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1200:1 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Maximális felépülési sebesség: | 200 Hz |
| DDC/CI: | Igen |
| Szellemkép: | 25% |
| Színmélység: | 10 bit |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Dinamikus kontraszt: | 80000000:1 |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–320 kHz |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Pixelsűrűség: | 0,233 × 0,233 mm |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB, DisplayPort, Tápkábel, HDMI |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Forgási szög: | 0 - 90° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 23° |
| Magasságállítás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -45 - 45° |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Maximálisan állítható magasság: | 15 cm |
| OSD nyelvek száma: | 12 |
| OSD menü nyelve: | Több |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2436003 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

