iiyama G-MASTER G2741QSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Fekete
Kód: MONIIYGAM0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iiyama G-MASTER G2741QSU-B1 számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Áramfogyasztás | 17W |
| Szín | Fekete |
| Súly (állvánnyal) | 4 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 349 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 433,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 613 mm |
| Csomag szélessége | 688 mm |
| Csomag magassága | 442 mm |
| Csomagolási mélység | 688 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,4 kg |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| USB elosztó verzió | 2.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1500:1 |
| Panel típusa | IPS |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| DDC/CI | Igen |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Pixelsűrűség | 0,233 × 0,233 mm |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–212 kHz |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Maximális felépülési sebesség | 144 Hz |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Zárnyílás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2431377 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.33 kg |
| EAN vonalkód: | 4948570126873 |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Áramfogyasztás: | 17W |
| Szín: | Fekete |
| Súly (állvánnyal): | 4 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 349 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 433,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 613 mm |
| Csomag szélessége: | 688 mm |
| Csomag magassága: | 442 mm |
| Csomagolási mélység: | 688 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,4 kg |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| USB elosztó verzió: | 2.0 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1500:1 |
| Panel típusa: | IPS |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| DDC/CI: | Igen |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Pixelsűrűség: | 0,233 × 0,233 mm |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–212 kHz |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Maximális felépülési sebesség: | 144 Hz |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2431377 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

