Husky DRAPE pehelyhálózsák -20 °C, 85 × 220 cm, 1,25 kg, kék
Kód: KEMHUKSPI0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Husky DRAPE pehelyhálózsák -20 °C, 85 × 220 cm, 1,25 kg, kék| Méretek összecsukás után | 35 x 20 cm |
| Magasság | 2200 mm |
| Töltősúly | 600 g |
| Maximális felhasználó magassága | 195 cm |
| Súly | 1,25 kg |
| Szélesség | 850 mm |
| Három évszak | Igen |
| Cipzáras záródás | Igen |
| Csuklyás | Igen |
| Anyag | 20D 380T nejlon |
| Alsó hőmérsékleti határ | -20°C |
| Szín | Kék |
| Modell | Múmia |
| Hálózsák töltelék | Kacsatoll, 90/10 – 700 cuin |
| Összeg | 1 |
| Figyelmeztetés | Száraz helyen tárolandó., Kerülje a nedvességgel való hosszan tartó érintkezést., Ne használja nyílt láng közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| Súly: | 1.42 kg |
| EAN vonalkód: | 8592287051629 |
| Méretek összecsukás után: | 35 x 20 cm |
| Magasság: | 2200 mm |
| Töltősúly: | 600 g |
| Maximális felhasználó magassága: | 195 cm |
| Súly: | 1,25 kg |
| Szélesség: | 850 mm |
| Három évszak: | Igen |
| Cipzáras záródás: | Igen |
| Csuklyás: | Igen |
| Anyag: | 20D 380T nejlon |
| Alsó hőmérsékleti határ: | -20°C |
| Szín: | Kék |
| Modell: | Múmia |
| Hálózsák töltelék: | Kacsatoll, 90/10 – 700 cuin |
| Összeg: | 1 |
| Figyelmeztetés: | Száraz helyen tárolandó., Kerülje a nedvességgel való hosszan tartó érintkezést., Ne használja nyílt láng közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

