Husky BIZON 3 PLUS 3 személyes turista sátor
Kód: KEMHUKNAM0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Husky BIZON 3 PLUS 3 személyes turista sátor| Alvóhelyek száma | 3 fő/fő |
| Sátorépítés | Kétrétegű sátor belső szerkezettel |
| Modell | Kerek sátor |
| Előcsarnokok száma | 1 |
| Bemenetek száma | 2 bemenet/bemenetek |
| Szín | Zöld |
| Cél | Kemping |
| Szobák száma | 1 |
| Lakótér (sz x mé) | 2100 x 2000 mm |
| Hálószoba magassága | 130 cm |
| Méretek összecsukás után | 50 x 18 cm |
| Méretek (sz x mé x ma) | 220 × 410 × 130 cm |
| Súly | 5,2 kg |
| Pad anyaga | Poliészter |
| A lombkorona anyaga | Poliészter |
| Sátorépítő anyag | Durawrap/wrapflex |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tents |
|---|---|
| Súly: | 4.67 kg |
| EAN vonalkód: | 8592287057362 |
| Alvóhelyek száma: | 3 fő/fő |
| Sátorépítés: | Kétrétegű sátor belső szerkezettel |
| Modell: | Kerek sátor |
| Előcsarnokok száma: | 1 |
| Bemenetek száma: | 2 bemenet/bemenetek |
| Szín: | Zöld |
| Cél: | Kemping |
| Szobák száma: | 1 |
| Lakótér (sz x mé): | 2100 x 2000 mm |
| Hálószoba magassága: | 130 cm |
| Méretek összecsukás után: | 50 x 18 cm |
| Méretek (sz x mé x ma): | 220 × 410 × 130 cm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Pad anyaga: | Poliészter |
| A lombkorona anyaga: | Poliészter |
| Sátorépítő anyag: | Durawrap/wrapflex |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

