HUION Kamvas 13 grafikus tábla Lila 5080 lpi 293,76 x 165,24 mm USB
Kód: TABHUOTAG0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUION Kamvas 13 grafikus tábla Lila 5080 lpi 293,76 x 165,24 mm USB| Szín | Lila |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Dőlésszög | -60 - 60° |
| Áramfogyasztás | 7W |
| Bemeneti feszültség | 5V |
| Magasság | 217,4 mm |
| Mélység | 11,8 mm |
| Szélesség | 366,5 mm |
| Tabletta súlya | 980 g |
| USB Type-C portok száma | 2 |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Kijelző | IPS |
| Kijelzőszínek száma | 16,78 millió szín |
| Képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 33,8 cm (13,3") |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő | Igen |
| Fényesség | 220 cd/m² |
| Színskála | 120% |
| Válasz | 25 ms |
| Mellékelt kábelek | USB |
| Tippek száma | 10 |
| Ceruzatartó | Igen |
| Figyelmeztetés | Tűztől és magas hőmérséklettől távol tárolandó., Ne tegye ki hosszan tartó nedvességnek vagy közvetlen napfénynek., Ne szerelje szét a készüléket. |
| Toll mellékelve | Igen |
| Toll pontossága | 0,5 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Eszközinterfész | USB |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
| Programozható gombok száma | 8 |
| Munkaterület | 293,76 × 165,24 mm |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.955 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444801540 |
| Szín: | Lila |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Dőlésszög: | -60 - 60° |
| Áramfogyasztás: | 7W |
| Bemeneti feszültség: | 5V |
| Magasság: | 217,4 mm |
| Mélység: | 11,8 mm |
| Szélesség: | 366,5 mm |
| Tabletta súlya: | 980 g |
| USB Type-C portok száma: | 2 |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Kijelző: | IPS |
| Kijelzőszínek száma: | 16,78 millió szín |
| Képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 33,8 cm (13,3") |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Fényesség: | 220 cd/m² |
| Színskála: | 120% |
| Válasz: | 25 ms |
| Mellékelt kábelek: | USB |
| Tippek száma: | 10 |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tűzforrásoktól és magas hőmérséklettől távol tárolandó., Ne tegye ki nedvességnek vagy közvetlen napfénynek hosszú ideig., Ne szerelje szét a készüléket. |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Toll pontossága: | 0,5 mm |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Eszközinterfész: | USB |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
| Programozható gombok száma: | 8 |
| Munkaterület: | 293,76 × 165,24 mm |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

