HUION Kamvas 13 grafikus tábla 5080 lpi 293,76 x 165,24 mm USB Fekete
Kód: TABHUOTAG0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUION Kamvas 13 grafikus tábla 5080 lpi 293,76 x 165,24 mm USB Fekete| Szín | Fekete |
| Adapter kimeneti áram | 1 A |
| Adapter kimeneti feszültsége | 12 V |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Kijelző | IPS |
| Kijelzőszínek száma | 16,78 millió szín |
| Pixelsűrűség | 0,213 × 0,213 mm |
| Átlós | 33,8 cm (13,3") |
| Válasz | 25 ms |
| Képarány | 16:9 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Ceruzatartó | Igen |
| Érintőceruza | Igen |
| Töltő | Nem |
| Elem nélküli toll | Igen |
| Toll mellékelve | Igen |
| Vezeték nélküli toll | Igen |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza) | 266 |
| Programozható gombok száma | 8 |
| Eszközinterfész | USB |
| Maximális olvasási magasság | 1 cm |
| Megkülönböztetés | 5080 lpi |
| Munkaterület | 293,76 × 165,24 mm |
| Csatlakozási technológia | Kábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Graphic tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.93 kg |
| EAN vonalkód: | 6930444801472 |
| Szín: | Fekete |
| Adapter kimeneti áram: | 1 A |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 12 V |
| Bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Kijelző: | IPS |
| Kijelzőszínek száma: | 16,78 millió szín |
| Pixelsűrűség: | 0,213 × 0,213 mm |
| Átlós: | 33,8 cm (13,3") |
| Válasz: | 25 ms |
| Képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Ceruzatartó: | Igen |
| Érintőceruza: | Igen |
| Töltő: | Nem |
| Elem nélküli toll: | Igen |
| Toll mellékelve: | Igen |
| Vezeték nélküli toll: | Igen |
| Nyomásszintek: | 8192 |
| Válaszsebesség (ceruza): | 266 |
| Programozható gombok száma: | 8 |
| Eszközinterfész: | USB |
| Maximális olvasási magasság: | 1 cm |
| Megkülönböztetés: | 5080 lpi |
| Munkaterület: | 293,76 × 165,24 mm |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

