Huffy Disney hercegnők 10"-es futóbicikli
Kód: SREHFFROW0103
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huffy Disney hercegnők 10"-es futóbicikli| Maximális terhelés | 20 kg |
| Helyes használat | Aszfalt |
| Fékrendszer | Nem |
| Csomagtartó polcok | Nem |
| Célcsoport | Gyerekes |
| Minimális gyermekmagasság | 88 cm |
| Indíték | Disney hercegnők |
| Nem típusa | Lány |
| Szín | Rózsaszín |
| Maximális gyermekmagasság | 105 cm |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Összeszerelt | Igen |
| Kerék típusa | Hab |
| Anyag | Acél, Műanyag |
| Kerék anyaga | EVA hab |
| Kormányburkolat | Igen |
| Kerékméret | 10" |
| Ülésmagasság (max.) | 40 cm |
| Ülésmagasság (minimum) | 33 cm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma) | 650 × 170 × 310 mm |
| Súly | 3,5 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 4 kg |
| EAN vonalkód: | 324472793124 |
| Maximális terhelés: | 20 kg |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Fékrendszer: | Nem |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Célcsoport: | Gyerekes |
| Minimális gyermekmagasság: | 88 cm |
| Indíték: | Disney hercegnők |
| Nem típusa: | Lány |
| Szín: | Rózsaszín |
| Maximális gyermekmagasság: | 105 cm |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Összeszerelt: | Igen |
| Kerék típusa: | Hab |
| Anyag: | Acél, Kabát |
| Kerék anyaga: | EVA hab |
| Kormányburkolat: | Igen |
| Kerékméret: | 10" |
| Ülésmagasság (max.): | 40 cm |
| Ülésmagasság (minimum): | 33 cm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 650 × 170 × 310 mm |
| Súly: | 3,5 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

