HUFFY Disney HERCEGNŐ 14"-os kerék 24375W
Kód: SREHFFROW0160
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY Disney HERCEGNŐ 14"-os kerék 24375W| Minimális gyermekmagasság | 100 cm |
| Sárvédők | Igen |
| Szín | Lila, fehér, rózsaszín |
| Célcsoport | Gyermekek |
| Ajánlott minimális életkor | 4 év(ek) |
| Ajánlott maximális életkor | 6 év(ek) |
| Nem típusa | Lány |
| Maximális gyermek súly | 34 kg |
| Maximális gyermekmagasság | 110 cm |
| Keret anyaga | Acél |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Sebességfokozat száma | 1 |
| Csúszásmentes fogantyú | Igen |
| Láncvédővel együtt | Igen |
| Összeszerelt | Igen |
| Fékrendszer | Kézifék |
| Súly | 9 kg |
| Kerékméret | 35,6 cm (14") |
| Figyelmeztetés | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas az apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 12.5 kg |
| EAN vonalkód: | 324472437578 |
| Minimális gyermekmagasság: | 100 cm |
| Sárvédők: | Igen |
| Szín: | Lila, Fehér, Rózsaszín |
| Célcsoport: | Gyermekek |
| Ajánlott minimális életkor: | 4 év(ek) |
| Ajánlott maximális életkor: | 6 év(ek) |
| Nem típusa: | Lány |
| Maximális gyermek súly: | 34 kg |
| Maximális gyermekmagasság: | 110 cm |
| Keret anyaga: | Acél |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Sebességfokozat száma: | 1 |
| Csúszásmentes fogantyú: | Igen |
| Láncvédővel együtt: | Igen |
| Összeszerelt: | Igen |
| Fékrendszer: | Kézifék |
| Súly: | 9 kg |
| Kerékméret: | 35,6 cm (14") |
| Figyelmeztetés: | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

