HUFFY 12"-os Frozen cross kerékpár
Kód: SREHFFROW0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HUFFY 12"-os Frozen cross kerékpár| Maximális terhelés | 20 kg |
| Szín | Fehér, Kék |
| Célcsoport | Gyerekes |
| Indíték | Fagyott |
| Nem típusa | Egynemű |
| Csomagtartó polcok | Nem |
| Fékrendszer | Nem |
| Helyes használat | Aszfalt |
| Anyag | Acél, Műanyag |
| Összeszerelt | Igen |
| Kerék típusa | Hab |
| Kerekek száma | 2 kerék |
| Logós kormányburkolat | Igen |
| Kerékméret | 12" |
| Figyelmeztetés | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas az apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bicycles |
|---|---|
| Súly: | 5.3 kg |
| EAN vonalkód: | 324472761130 |
| Maximális terhelés: | 20 kg |
| Szín: | Fehér, Kék |
| Célcsoport: | Gyerekes |
| Indíték: | Fagyott |
| Nem típusa: | Egynemű |
| Csomagtartó polcok: | Nem |
| Fékrendszer: | Nem |
| Helyes használat: | Aszfalt |
| Anyag: | Acél, Kabát |
| Összeszerelt: | Igen |
| Kerék típusa: | Hab |
| Kerekek száma: | 2 kerék |
| Logós kormányburkolat: | Igen |
| Kerékméret: | 12" |
| Figyelmeztetés: | Mindig viseljen védősisakot., 3 év alatti gyermekek számára nem alkalmas apró alkatrészek miatt., Csak felnőtt felügyelete mellett használható. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

