HPE LTO-9 Ultrium 45TB RW Data Cartridge Prázdná datová páska 1,26 cm
Kód: STSHPNSTR0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HPE LTO-9 Ultrium 45TB RW Data Cartridge Prázdná datová páska 1,26 cm| Tloušťka pásky | 5,2 µm |
| Šířka | 102 mm |
| Velikost pásky | 1,26 cm |
| Výška | 21,5 mm |
| Hloubka | 105,4 mm |
| Délka pásky | 1035 m |
| Hmotnost | 280 g |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Formát médií | Rewritable and Write-once media |
| Technologie zápisu | LTO-9 Ultrium |
| Základní fólie | Barium Ferrite |
| Koercivní síla | 2850 Oe |
| Šířka pásky | 1,26 cm |
| Rychlost čtení | 1000 MB/s |
| Hustota záznamu | 545 kbit/palec |
| Typ produktu | Prázdná datová páska |
| Životnost pásky | 30 rok/roky |
| Základní kapacita | 45 TB |
| Počet drah | 8960 |
| Typ média | LTO |
| Kapacita po komprimaci | 45 TB |
| Barva | Modrá |
| Kód harmonizovaného systému | 84717098 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tapes for streamers |
|---|---|
| Súly: | 0.26 kg |
| EAN vonalkód: | 190017480527 |
| Szalagvastagság: | |
| Szélesség: | 102 mm |
| Szalagméret: | 1,26 cm |
| Magasság: | 21,5 mm |
| Mélység: | 105,4 mm |
| Szalaghossz: | |
| Súly: | 280 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Médiaformátum: | |
| Írástechnológia: | |
| Alapfólia: | Bárium-ferrit |
| kényszerítő erő: | |
| Szalag szélessége: | 1,26 cm |
| Olvasási sebesség: | 1000 MB/s |
| Felvételi sűrűség: | |
| Terméktípus: | Üres adatszalag |
| Szalag élettartama: | 30 év(ek) |
| Alapkapacitás: | |
| Sávszám: | 8960 |
| Médiatípus: | Hosszú távú átvitel |
| Kapacitás tömörítés után: | |
| Szín: | Kék |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717098 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

