HP Železně šedý 18litrový cestovní batoh na 15,6″ notebook
Kód: MOBHP-TOR0257
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Železně šedý 18litrový cestovní batoh na 15,6″ notebook| HP segment | Firemní |
| Materiál | Polyester |
| Typ krytu | Batoh |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Hlavní barva produktu | Šedá, Modrá |
| Název barvy | Blue; Iron |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Kompatibilita | Pojme většinu 39,6cm (15,6″) notebooků. |
| Šířka balení | 290 mm |
| Hloubka balení | 160 mm |
| Hmotnost včetně balení | 510 g |
| Hloubka | 240 mm |
| Šířka | 290 mm |
| Výška balení | 420 mm |
| Výška | 420 mm |
| Hmotnost | 510 g |
| Hlasitost | 18 l |
| Objem při rozšíření | 21 l |
| Kód UNSPSC | 53121706 |
| Voděodolný | Ano |
| Počet krabic na paletě | 24 kusů |
| Hmotnost palety | 162,4 kg |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | 100 % recyklovaných plastů od spotřebitelů; Sáček z LDPE obsahuje 100 % recyklovaných plastů; Visačka je vyrobena ze 100% recyklovaného papíru |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.55 kg |
| EAN vonalkód: | 196548945498 |
| HP szegmens: | Társasági |
| Anyag: | Poliészter |
| Borító típusa: | Hátizsák |
| Maximális képernyőméret: | 39,6 cm (15,6") |
| Fő termék színe: | Szürke, Kék |
| Szín neve: | |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Kompatibilitás: | A legtöbb 39,6 cm-es (15,6 hüvelykes) laptophoz illik. |
| Csomag szélessége: | 290 mm |
| Csomagolási mélység: | 160 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 510 g |
| Mélység: | 240 mm |
| Szélesség: | 290 mm |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Magasság: | 420 mm |
| Súly: | 510 g |
| Kötet: | 18 liter |
| Hangerő kibontáskor: | 21 liter |
| UNSPSC kód: | 53121706 |
| Vízálló: | Igen |
| Dobozok száma egy raklapon: | 24 darab |
| Raklap súlya: | 162,4 kg |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | 100%-ban újrahasznosított műanyag; Az LDPE tasak 100%-ban újrahasznosított műanyagot tartalmaz; A címke 100%-ban újrahasznosított papírból készült |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

