HP ZBook Firefly G11 Intel Core Ultra 7 165U mobil munkaállomás 35,6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC Szürke
Kód: MOBHP-NOT4420
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ZBook Firefly G11 Intel Core Ultra 7 165U Mobilní pracovní stanice 35,6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC Šedá| Počet jader procesoru | 10 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Výkonná jádra | 2 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,2 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,8 GHz |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Řada 1) |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,7 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,9 GHz |
| Účinná jádra | 8 |
| Maximální turbo výkon | 57 W |
| Model procesoru | 165U |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,9 GHz |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ antény | 2x2 |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| NVMe | Ano |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Slabý halogen | Ano |
| Typ produktu | Mobilní pracovní stanice |
| Barva | Šedá |
| Rok uvedení na trh | 2024 |
| Originální značka | HP |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Speciální vlastnosti klávesnice | Odolná proti polití |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Model vstupního zařízení | Klávesnice HP Premium |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Hmotnost | 1,45 kg |
| Výška | 19,2 mm |
| Šířka | 315,7 mm |
| Hloubka | 224,4 mm |
| Výška balení | 305 mm |
| Hloubka balení | 69 mm |
| Šířka balení | 483 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Kód UNSPSC | 43211503 |
| Podpůrná služba je součástí | 3letá vzdálená podpora notebooků HP se servisem. Podmínky naleznete na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Záruka výrobce | 1letá (1/1/0) omezená záruka zahrnuje 1letou záruku na díly a práci. Bez oprav u zákazníka. Smluvní podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 32 GB |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| LED podsvícení | Ano |
| Jas displeje | 800 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 35,6 cm |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Barevný prostor | sRGB |
| Barevný gamut | 100% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 100% |
| Přední kamera | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Počet článků baterie | 3 |
| Kapacita baterie | 56 Wh |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Včetně klávesnice | Ano |
| HP segment | Firemní |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| HP Sure View | Ano |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP umělá inteligence | AI PC |
| Udržitelné technologie a materiály | Možnost recyklace v programu HP Planet Partners; Kompatibilní s příslušenstvím pro přístupnost; Obsahuje recyklované plasty od spotřebitelů |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 3 |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 236 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 380 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 141 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.22 kg |
| EAN vonalkód: | 198122913428 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,2 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,8 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzorgeneráció: | Intel Core Ultra (1. sorozat) |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,7 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,9 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 57 Ny |
| Processzor modell: | 165U |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,9 GHz |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD interfész: | PCI Express |
| NVMe: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Gyenge halogén: | Igen |
| Terméktípus: | Mobil munkaállomás |
| Szín: | Szürke |
| A bevezetés éve: | 2024 |
| Eredeti márka: | HP |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Speciális billentyűzetfunkciók: | Cseppálló |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Beviteli eszköz modellje: | HP prémium billentyűzet |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Súly: | 1,45 kg |
| Magasság: | 19,2 mm |
| Szélesség: | 315,7 mm |
| Mélység: | 224,4 mm |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Csomagolási mélység: | 69 mm |
| Csomag szélessége: | 483 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Támogatási szolgáltatás benne van az árban: | 3 év távoli támogatás HP noteszgépekhez szervizzel. A feltételek a https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE és a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf címen találhatók. |
| Gyártói garancia: | |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memória elrendezés: | 1 db 32 GB |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 800 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 35,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Színtér: | sRGB |
| Színskála: | 100% |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 100% |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor kapacitása: | 56 Wh |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| HP Sure View: | Igen |
| HP előlapi kamera: | HP webkamera 5MP |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 3 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 236 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 380 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 141 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

