HP Series 3 Pro 27" FHD monitor - 327pe
Kód: MONHP-MON0198
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Series 3 Pro 27" FHD monitor - 327pe| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 17,2 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Tápegység típusa | Belső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 17 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Maximális energiafogyasztás | 31 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Szín neve | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Levehető állvány | Igen |
| Piaci kategória | Társasági |
| Mélység (állvánnyal) | 229,6 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 513,1 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 611,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 56,6 mm |
| Súly (állvánnyal) | 6,5 kg |
| Súly (állvány nélkül) | 4,1 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 611,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 364,2 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Jótállási jegy | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 9,7 kg |
| Csomagolási mélység | 170 mm |
| Csomag szélessége | 695 mm |
| Csomag magassága | 495 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Doboz tartalma | Monitor; HDMI kábel; jótállási jegy; tápkábel; bevezető tájékoztató |
| Súly | 6,5 kg |
| Megfelelőségi tanúsítványok | CE, BSMI, CCC, CB, BIS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, EAC |
| UNSPSC kód | 43211902 |
| Tanúsítvány | MEPS (Ausztrália és Új-Zéland); BIS; BSMI; CB; CCC; CE; cTUVus; EAC; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; TUV Bauart; TUV-S; VCCI; MEPS (Vietnam); WEEE; ISC; Kék fény csökkentés; South Africa Energy; Mexico Energy; NRCS (Dél-Afrika); UAE ECAS; UAE RoHS; NSoC (Ukrajna); Villogáscsökkentés |
| Gyártói garancia | HP 3 éves korlátozott garancia |
| HDCP | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| HDMI | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 5000 m |
| Nem üzemi magasság | 0 - 12192 méter |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Támogatott grafikus felbontás | 1440 x 900 (WXGA+), 720 x 400, 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600 x 900, 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1024 x 768 (XGA) |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Natív képarány | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Képernyő alakja | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Háttérvilágítás típusa | Él LED-ek |
| Kijelzőfelület | Homályos |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–120 kHz |
| Válasz | 5 ms |
| Dinamikus kontraszt | 8000000:1 |
| Pixelsűrűség | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Függőleges szkennelési tartomány | 50–100 Hz |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Pixelsűrűség | 81ppi |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Színskála | 72% |
| Színmélység | 6 bit |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Panel típusa | IPS |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Színskála szabvány | NTSC |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1300:1 |
| Kijelző fényereje | 250 cd/m² |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Szellemkép | 25% |
| Érintőképernyő | Nem |
| Felületi keménység | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Mellékelt kábelek | HDMI |
| Gyors útmutató | Igen |
| Mellékelt szoftverek | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Forgási tartomány | -30 - 30° |
| Maximálisan állítható magasság | 10 cm |
| Zárnyílás | Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Hangszórók száma | 2 |
| RMS teljesítmény | 4W |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR, EPEAT, TCO minősítés |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2232837 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e) | 87 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e) | 140 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e) | 13 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e) | 33 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e) | 10 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 9.2 kg |
| EAN vonalkód: | 198828385178 |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 17,2 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Tápegység típusa: | Belső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 17 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Maximális energiafogyasztás: | 31 Ny |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Szín neve: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Levehető állvány: | Igen |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Mélység (állvánnyal): | 229,6 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 513,1 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 611,9 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 56,6 mm |
| Súly (állvánnyal): | 6,5 kg |
| Súly (állvány nélkül): | 4,1 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 611,9 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 364,2 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 9,7 kg |
| Csomagolási mélység: | 170 mm |
| Csomag szélessége: | 695 mm |
| Csomag magassága: | 495 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Doboz tartalma: | Monitor; HDMI kábel; jótállási jegy; tápkábel; bevezető tájékoztató |
| Súly: | 6,5 kg |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, BSMI, CCC, CB, BIS, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS, EAC |
| UNSPSC kód: | 43211902 |
| Tanúsítvány: | MEPS (Ausztrália és Új-Zéland); BIS; BSMI; CB; CCC; CE; cTUVus; EAC; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; TUV Bauart; TUV-S; VCCI; MEPS (Vietnam); WEEE; ISC; Kék fény csökkentés; South Africa Energy; Mexico Energy; NRCS (Dél-Afrika); UAE ECAS; UAE RoHS; NSoC (Ukrajna); Villogáscsökkentés |
| Gyártói garancia: | HP 3 éves korlátozott garancia |
| HDCP: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 5000 m |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 12192 méter |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 20–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Támogatott grafikus felbontás: | 1440 x 900 (WXGA+), 720x400, 1280 x 1024 (SXGA), 1280x800, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1600x900, 800 x 600 (SVGA), 640 x 480 (VGA), 1680 x 1050 (XGA+), 1024 x 768 (XGA) |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Natív képarány: | 16:9 |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Háttérvilágítás típusa: | Él LED-ek |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–120 kHz |
| Válasz: | 5 ms |
| Dinamikus kontraszt: | 8000000:1 |
| Pixelsűrűség: | 81ppi |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 50–100 Hz |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Színskála: | 72% |
| Színmélység: | 6 bit |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Színskála szabvány: | NTSC |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1300:1 |
| Kijelző fényereje: | 250 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Szellemkép: | 25% |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Felületi keménység: | 3H |
| Képarány: | 16:9 |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Csomagolt szoftver: | HP Display Center; HP Client Management Script Library |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Maximálisan állítható magasság: | 10 cm |
| Zárnyílás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Hangszórók száma: | 2 |
| RMS teljesítmény: | 4W |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT, Teljes birtoklási költség |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2232837 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 87 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 140 |
| Életciklus végi szén-dioxid-kibocsátás (kg CO2e): | 13 |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | 33 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 10 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

