HP ProDesk 2 SFF G1i E Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC Fekete
Kód: KOMHP-KOP1223
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProDesk 2 SFF G1i E Intel® Core™ i5 i5-14400 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC Fekete| Processzor gyorsítótára | 12 MB |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor modell | i5-14400 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,7 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás) | 3,5 GHz |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,7 GHz |
| A hatékony magok alapfrekvenciája | 1,8 GHz |
| Hatékony magok | 4 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,5 GHz |
| Erőteljes magok | 6 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i5-14xxx |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény | 148 Ny |
| Processzor gyártója | Intel |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Realtek |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 10, 100 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| SSD formátum | M.2 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| SSD interfész | PCI Express |
| NVMe | Igen |
| Tápegység bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Tápegység | 180 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége | 100 - 240 V |
| Zárnyílás | Igen |
| Szekrény típusa | SFF |
| Származási ország | Kína |
| Szín | Fekete |
| 3,5"-os rekeszek száma | 1 |
| Szín neve | Jack Black |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Csomag szélessége | 200 mm |
| Csomag magassága | 398 mm |
| Csomagolási mélység | 499 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7,42 kg |
| Magasság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Súly | 5,7 kg |
| Mélység | 308 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód | 43211507 |
| Gyártói garancia | Az egyéves (1/1/1) korlátozott jótállás egy évnyi alkatrész-, munkadíj- és helyszíni javítást foglal magában. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Előtelepített szoftverek | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Vonalkimenet | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4b |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| DisplayPort-verzió | 1.4a |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Belső memória | 8 GB |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memória elrendezés | 1 db 8 GB |
| Memória adatátviteli sebesség | 5600 MT/s |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel H770 |
| Jelszóvédelem | BIOS, Bekapcsoláskor, Igen |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Piaci kategória | Bizonyított termelékenység |
| Terméktípus | PC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 15 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 5–35 °C |
| Integrált kijelző | Nem |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Egérrel együtt | Igen |
| Beviteli eszköz modellje | HP 125 vezetékes egér |
| Billentyűzet csatlakoztathatóság | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| Intel® Turbo Boost technológia | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP dokumentáció | Igen |
| HP biztonsági eszközök | Lakathurok; Megbízható platformmodul (TPM 2.0); Integrált tartozékkábel-zár; Vékony kábelzár |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| Fenntartható technológiák és anyagok | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.07 kg |
| EAN vonalkód: | 199251824272 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor modell: | i5-14400 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,7 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,5 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,7 GHz |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,8 GHz |
| Hatékony magok: | 4 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i5-14xxx |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény: | 148 Ny |
| Processzor gyártója: | Intel |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 10, 100 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| NVMe: | Igen |
| Tápegység bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Tápegység: | 180 W |
| Tápegység bemeneti feszültsége: | 100 - 240 V |
| Zárnyílás: | Igen |
| Szekrény típusa: | SFF |
| Származási ország: | Kína |
| Szín: | Fekete |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Szín neve: | Jack Black |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Csomag szélessége: | 200 mm |
| Csomag magassága: | 398 mm |
| Csomagolási mélység: | 499 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7,42 kg |
| Magasság: | 100 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Súly: | 5,7 kg |
| Mélység: | 308 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| UNSPSC kód: | 43211507 |
| Gyártói garancia: | Az egyéves (1/1/1) korlátozott jótállás egy évnyi alkatrész-, munkadíj- és helyszíni javítást foglal magában. A feltételek országonként eltérőek lehetnek. Bizonyos korlátozások és kizárások érvényesek. |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Vonalkimenet: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4a |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória: | 8 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memória elrendezés: | 1 db 8 GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 5600 MT/s |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel H770 |
| Jelszóvédelem: | BIOS, Bekapcsolt állapotban, Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Piaci kategória: | Bizonyított termelékenység |
| Terméktípus: | PC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 15 - 80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Beviteli eszköz modellje: | HP 125 vezetékes egér |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Intel® Turbo Boost technológia: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP dokumentáció: | Igen |
| HP biztonsági eszközök: | Lakathurok; Megbízható platformmodul (TPM 2.0); Integrált tartozékkábel-zár; Vékony kábelzár |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 199642200159 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | HP Planet Partners újrahasznosítható; Kompatibilis az akadálymentesítési tartozékokkal; Fogyasztói után újrahasznosított műanyagot tartalmaz |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

