HP ProBook 640 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité
Kód: UZYHP-NOT0251
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProBook 640 G8 i5-1145G7 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Použité| Takt procesoru při přetaktování | 4,4 GHz |
| Generace procesoru | 11. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Takt procesoru | 2,6 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Model procesoru | i5-1145G7 |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Standardy Wi-Fi | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Laptop |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Numerické klávesy | Ne |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Hloubka | 213,9 mm |
| Hmotnost | 1,38 kg |
| Výška | 19,9 mm |
| Šířka | 321,9 mm |
| Specifické vlastnosti | Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače HP, Včetně polských nálepek na klávesnici, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf" |
| Napájecí kabel | Ne |
| AC adaptér | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Iris Xe Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| LED podsvícení | Ano |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Počet článků baterie | 3 |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které by neměly být likvidovány do běžného odpadu. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.004 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443353133 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,4 GHz |
| Processzorgeneráció: | 11. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,6 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 8 MB |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor modell: | i5-1145G7 |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Laptop |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mélység: | |
| Súly: | 1,38 kg |
| Magasság: | 19,9 mm |
| Szélesség: | |
| Specifikus jellemzők: | Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, A rendszer előre telepítve van a lemezre, Windows 11 Pro 64 bites HP számítógépekhez, Lengyel billentyűzet matricákkal együtt, Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva, Nincs lóhere alakú tápkábel |
| Tápkábel: | Nem |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Töltőport típusa: | Tápcsatlakozó |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Iris Xe grafika |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Figyelmeztetés: | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyeket nem szabad a háztartási hulladékkal együtt kidobni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

