HP ProBook 450 G7 i5-10210U 8GB 256GB SSD 15,6" FHD (US QWERTY) Win11pro Použitý Použité
Kód: UZYHP-NOT0285
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ProBook 450 G7 i5-10210U 8GB 256GB SSD 15,6" FHD (US QWERTY) Win11pro Použitý Použité| Počet vláken procesoru | 8 |
| Typ procesoru | 10. generace procesorů Intel® Core™ i5 |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | i5-10210U |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,2 GHz |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 6 MB |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 1000 Mbit/s, 100 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Kompatibilní paměťové karty | SD |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Stříbrná |
| Polohovací zařízení | Clickpad |
| Numerické klávesy | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výška | 19 mm |
| Šířka | 364,9 mm |
| Hmotnost | 2 kg |
| Hloubka | 256,9 mm |
| Specifické vlastnosti | Klávesnice US QWERTY, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf", Systém je předinstalován na disku, Windows 11 Pro 64bit pro počítače HP, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití |
| AC adaptér | Ano |
| Napájecí kabel | Ne |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® UHD Graphics |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15.6") |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvícení | Ano |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Přední kamera | Ano |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Počet článků baterie | 3 |
| Výstražné piktogramy | Dráždivé nebo poškozující, GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí, GHS08: Nebezpečí pro zdraví, GHS07: Škodlivý, Vážné ohrožení zdraví, Nebezpečí pro životní prostředí |
| Varování | Nevystavujte kabel dlouhodobému působení silného tepla nebo otevřeného ohně., Použité zařízení nevyhazujte do běžného odpadu – odneste ho na sběrné místo elektronického odpadu., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443358275 |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Processzor típusa: | 10. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Processzor órajelsebessége: | 1,6 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | i5-10210U |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,2 GHz |
| Rendszerbusz: | 4 GT/s |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Processzor gyorsítótára: | 6 MB |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 1000 Mbps, 100 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Ezüst |
| Pozícionáló eszköz: | Clickpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Magasság: | 19 mm |
| Szélesség: | |
| Súly: | 2 kg |
| Mélység: | |
| Specifikus jellemzők: | Amerikai QWERTY billentyűzet, Nincs lóhere alakú tápkábel, A rendszer előre telepítve van a lemezre, Windows 11 Pro 64 bites HP számítógépekhez, Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Tápkábel: | Nem |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 39,6 cm (15,6") |
| Panel típusa: | IPS |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Figyelmeztető piktogramok: | Irritáló vagy káros, GHS09: Környezeti veszélyek, GHS08: Egészségügyi kockázat, GHS07: Ártalmas, Súlyos egészségügyi kockázat, Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a kábelt hosszú ideig erős hőhatásnak vagy nyílt lángnak., Használt eszközét ne dobja a szemétbe – vigye el egy elektronikai hulladékgyűjtő helyre., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

