HP Pro Tower 290 G9 PCI Intel® Core™ i5 i5-12400 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC
Kód: KOMHP-KOP1174
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Pro Tower 290 G9 PCI Intel® Core™ i5 i5-12400 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC| Processzor modell | i5-12400 |
| Erőteljes magok | 6 |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzorszálak száma | 12 |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,5 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény | 117 Ny |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótára | 18 MB |
| Processzormagok száma | 6 |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzorgeneráció | 12. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény) | 4,4 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 4,4 GHz |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| WLAN-illesztőprogram gyártója | Realtek |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-vezérlő modellje | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SSD formátum | M.2 |
| SSD interfész | PCI Express |
| Teljes SSD-kapacitás | 512 GB |
| NVMe | Igen |
| Telepített tárolók száma | 1 |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | DVD-RW |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Tápegység | 180 W |
| Szín neve | Jack Black |
| Szekrény típusa | Torony |
| 3,5"-os rekeszek száma | 2 |
| Zárnyílás | Igen |
| A bevezetés éve | 2025 |
| Magasság | 337 mm |
| Súly | 4,7 kg |
| Szélesség | 155 mm |
| Mélység | 303 mm |
| Súly csomagolással együtt | 8 kg |
| Csomagolási mélység | 400 mm |
| Csomag szélessége | 287 mm |
| Csomag magassága | 499 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Vonalkimenet | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| Vonalbemenet | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Memóriahelyek | 2 db DIMM |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memória adatátviteli sebesség | 3200 MT/s |
| Belső memória típusa | DDR4-SDRAM |
| Belső memória | 16 GB |
| Memória elrendezés | 1x16GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Integrált GPU gyártó | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet | Intel H670 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója | 2.0 |
| Terméktípus | PC |
| Piaci kategória | Bizonyított termelékenység |
| Hangchip | Realtek ALC3867 |
| Megbízható platform modul (TPM) | Igen |
| Jelszóvédelem | BIOS, Igen, Felhasználó, Bekapcsoláskor |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Integrált kijelző | Nem |
| Billentyűzet mellékelve | Igen |
| Egérrel együtt | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága | Kábel |
| HP szoftver mellékelve | HP Audio Switch; HP dokumentáció; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility |
| HP támogatási asszisztens | Igen |
| HP JumpStart | Igen |
| HP szegmens | Társasági |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 1 |
| PCI-nyílások | 1 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 6.88 kg |
| EAN vonalkód: | 199251824104 |
| Processzor modell: | i5-12400 |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzorszálak száma: | 12 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Maximális turbóteljesítmény: | 117 Ny |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 18 MB |
| Processzormagok száma: | 6 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzorgeneráció: | 12. generációs Intel® Core™ i5 processzorok |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,4 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,4 GHz |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Realtek |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN-vezérlő modellje: | Realtek RTL8852BE |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | DVD-RW |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Tápegység: | 180 W |
| Szín neve: | Jack Black |
| Szekrény típusa: | Torony |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Zárnyílás: | Igen |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Magasság: | 337 mm |
| Súly: | 4,7 kg |
| Szélesség: | 155 mm |
| Mélység: | 303 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8 kg |
| Csomagolási mélység: | 400 mm |
| Csomag szélessége: | 287 mm |
| Csomag magassága: | 499 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Vonalkimenet: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| Vonalbemenet: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memória adatátviteli sebesség: | 3200 MT/s |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel H670 |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Terméktípus: | PC |
| Piaci kategória: | Bizonyított termelékenység |
| Hangchip: | Realtek ALC3867 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | BIOS, Igen, Felhasználó, Bekapcsolt állapotban |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Integrált kijelző: | Nem |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Egér csatlakoztathatósága: | Kábel |
| HP szoftver mellékelve: | HP Audio Switch; HP dokumentáció; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP JumpStart: | Igen |
| HP szegmens: | Társasági |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| PCI-nyílások: | 1 |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

