HP Pro Mini 400 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 16 GB DDR5-SDRAM Windows 11 Pro Mini PC Černá
Kód: KOMHP-KOP1193
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Pro Mini 400 G9 Desktop PC Intel® Core™ i5 16 GB DDR5-SDRAM Windows 11 Pro Mini PC Černá| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 20 MB |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ antény | 2x2 |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Napájecí zdroj | 90 W |
| Země původu | Thajsko, Čína |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Černá |
| Typ skříně | Mini PC |
| Výška | 177 mm |
| Hmotnost | 1,42 kg |
| Hloubka | 175 mm |
| Šířka | 177 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,4 kg |
| Hloubka balení | 235 mm |
| Výška balení | 132 mm |
| Šířka balení | 498 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-deskjet-2700-all-in-one-printer-series/model/31598160?sku=5AR83B&serialnumber=5AR83B |
| Kód UNSPSC | 43211507 |
| Podpůrná služba je součástí | 3letá vzdálená podpora notebooků HP se servisem. Podmínky naleznete na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Předinstalovaný software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP PC Hardware Diagnostics Windows |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 3 |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Paměťové sloty | 2x DIMM |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Ochrana heslem | BIOS, Při zapnutí, Ano |
| Tržní kategorie | Osvědčená produktivita |
| Zvukový čip | Realtek ALC3252 |
| Typ produktu | Mini PC |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čipset základní desky | Intel Q670 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Model vstupního zařízení | HP 125 Wired Mouse |
| Konektivita klávesnice | Kabel |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Technologie Intel® Turbo Boost | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888182569252, 888182569351 |
| HP Support Assistant | Ano |
| HP Management tools | HP Driver Packs; HP Management Integration Kit pro Microsoft System Center Configuration Management; HP System Software Manager (ke stažení); HP BIOS Configuration Utility (ke stažení) |
| HP segment | Firemní |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Professional computers |
|---|---|
| Súly: | 2.77 kg |
| EAN vonalkód: | 199251824326 |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,5 GHz |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Telepített tárolók száma: | 1 |
| Tápegység: | 90 W |
| Származási ország: | Thaiföld, Kína |
| Szín: | Fekete |
| Szín neve: | Fekete |
| Szekrény típusa: | Mini PC |
| Magasság: | 177 mm |
| Súly: | 1,42 kg |
| Mélység: | 175 mm |
| Szélesség: | 177 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,4 kg |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
| Csomag magassága: | 132 mm |
| Csomag szélessége: | 498 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| UNSPSC kód: | 43211507 |
| Támogatási szolgáltatás benne van az árban: | 3 év távoli támogatás HP noteszgépekhez szervizzel. A feltételek a https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-9399PLE és a https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf címen találhatók. |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2 db DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel UHD Graphics 730 |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® UHD grafikus kártya |
| Jelszóvédelem: | BIOS, Bekapcsolt állapotban, Igen |
| Piaci kategória: | Bizonyított termelékenység |
| Hangchip: | Realtek ALC3252 |
| Terméktípus: | Mini PC |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel Q670 |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Beviteli eszköz modellje: | HP 125 vezetékes egér |
| Billentyűzet csatlakoztathatósága: | Kábel |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia: | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP kezelőeszközök: | HP illesztőprogram-csomagok; HP Management Integration Kit a Microsoft System Center Configuration Managementhez; HP System Software Manager (letöltés); HP BIOS Configuration Utility (letöltés) |
| HP szegmens: | Társasági |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | ENERGY STAR, EPEAT |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

