HP OmniBook 7 Next Gen AI 17-DC0073CL Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V Notebook 43,9 cm (17,3") Dotykový displej Full HD 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Stříbrná Nový / Repack
Kód: MOBHP-GAM0049
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 7 Next Gen AI 17-DC0073CL Copilot+ PC Intel Core Ultra 7 258V Notebook 43,9 cm (17,3") Dotykový displej Full HD 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4050 Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Stříbrná Nový / Repack| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 2200 MHz |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 3,7 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 4 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Výkonná jádra | 4 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Základní výkon procesoru | 17 W |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,8 GHz |
| Model procesoru | 258V |
| Maximální turbo výkon | 37 W |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Základní frekvence výkonných jader | 2,2 GHz |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| WWAN | Není nainstalováno |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Formát SSD | M.2 |
| NVMe | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Výkon adaptéru | 100 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Typ produktu | Laptop |
| Originální značka | HP |
| Barva | Stříbrná |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Klávesnice plné velikosti | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Barva podsvícení klávesnice | Bílá |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Šířka | 396,1 mm |
| Hmotnost | 2,34 kg |
| Výška | 15,3 mm |
| Hloubka | 258,6 mm |
| Výška balení | 303 mm |
| Hmotnost včetně balení | 3,62 kg |
| Hloubka balení | 461 mm |
| Šířka balení | 80 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-enterprise-mfp-m528-series/model/19390469?sku=1PV64A&serialnumber=1PV64A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06196041.pdf |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Arc Graphics |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Diskrétní model grafického adaptéru | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc Graphics 140V |
| Výrobce diskrétních GPU | NVIDIA |
| Typ diskrétní grafické paměti | GDDR6 |
| Diskrétní grafický adaptér | Ano |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 43,9 cm |
| Povrch displeje | Lesk |
| Antireflexní obrazovka | Ne |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17.3") |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Přední kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Infračervená kamera | Ano |
| Počet článků baterie | 6 |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Kapacita baterie | 83 Wh |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| HP segment | Domácí |
| HP Support Assistant | Ano |
| HP Imagepad | Ano |
| HP Audio Boost (zesílení zvuku) | Ano |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | Ano |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | Bez obsahu rtuti |
| Celkové uhlíkové emise, fáze bez použití (kg CO2e) | 49 |
| Uhlíkové emise, logistika (kg CO2e) | 14 |
| Uhlíkové emise, výroba (kg CO2e) | 215 |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 300 |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | DirectML, WebNN, OpenVINO, ONNX RT, Windows ML |
| Copilot+ PC | Ano |
| Celkový výkon procesoru až | 115 TOPs |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Výkon GPU až | 64 TOPs |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Výkon NPU až | 47 TOPs |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5903719151795 |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 2200 MHz |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 3,7 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 4 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 8 |
| Erőteljes magok: | 4 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 17W |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,8 GHz |
| Processzor modell: | 258V |
| Maximális turbóteljesítmény: | 37 W |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,2 GHz |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Nincs telepítve |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD formátum: | M.2 |
| NVMe: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 100 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Terméktípus: | Laptop |
| Eredeti márka: | HP |
| Szín: | Ezüst |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | Fehér |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Szélesség: | |
| Súly: | 2,34 kg |
| Magasság: | 15,3 mm |
| Mélység: | |
| Csomag magassága: | 303 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,62 kg |
| Csomagolási mélység: | 461 mm |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Arc Graphics |
| Grafikus kártya memóriája: | 6 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Arc Graphics 140V |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR6 |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 43,9 cm |
| Kijelzőfelület: | Fényes |
| Tükröződésmentes képernyő: | Nem |
| Natív képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző átlója: | 43,9 cm (17,3") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 6 |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor kapacitása: | |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| HP szegmens: | Otthon |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP Imagepad: | Igen |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő): | Igen |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP Kapcsolatoptimalizáló: | Igen |
| HP előlapi kamera: | HP webkamera 5MP |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | |
| Teljes szén-dioxid-kibocsátás, használaton kívüli fázis (kg CO2e): | |
| Szén-dioxid-kibocsátás, logisztika (kg CO2e): | 14 |
| Szén-dioxid-kibocsátás, termelés (kg CO2e): | 215 |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 300 |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | DirectML, WebNN, OpenWINO, ONNX RT, Windows gépi tanulás |
| Másodpilóta+ PC: | Igen |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 115 TOP |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| GPU teljesítmény akár: | 64 TOP |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| NPU teljesítmény akár: | 47 TOP |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

