HP OmniBook 5 16-af1220nw Ultra 5 225U 16.0" 2K IPS 300nits AG 16GB LPDDR5x 7467 SSD512 Arc Cam1080p 59Wh Win11 Aluminium Ice Silver 2Y
Kód: MOBHP-NOT4386
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 5 16-af1220nw Ultra 5 225U 16.0" 2K IPS 300nits AG 16GB LPDDR5x 7467 SSD512 Arc Cam1080p 59Wh Win11 Aluminium Ice Silver 2Y| Účinná jádra | 8 |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Model procesoru | 225U |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Výkonná jádra | 2 |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,3 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 700 MHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,8 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2,4 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 3,8 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 5 |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 4,8 GHz |
| Maximální turbo výkon | 57 W |
| Základní frekvence výkonných jader | 1,5 GHz |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Wi-Fi | Ano |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ antény | 2x2 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ano |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50 - 60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Rok uvedení na trh | 2025 |
| Design výrobků | Výrazný |
| Název barvy | Glacier Silver |
| Typ produktu | Laptop |
| Originální značka | HP |
| Barva | Stříbrná |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Klávesnice plné velikosti | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zvukový systém | DTS:X Ultra |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Hloubka | 254,8 mm |
| Šířka | 357,7 mm |
| Výška (čelní) | 1,79 cm |
| Hmotnost | 1,77 kg |
| Výška balení | 305 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,52 kg |
| Hloubka balení | 504 mm |
| Šířka balení | 63 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-enterprise-mfp-m528-series/model/19390469?sku=1PV64A&serialnumber=1PV64A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06196041.pdf |
| Kód UNSPSC | 43211503 |
| Ochrana heslem | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Předinstalovaný software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP PC Hardware Diagnostics Windows |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | LPDDR5x-SDRAM |
| Rozvržení paměti | Not available |
| Frekvence paměti | 7467 MHz |
| Maximální vnitřní paměť | 16 GB |
| Formát paměti | Na základní desce |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Barevný prostor | sRGB |
| Barevný gamut | 62,5% |
| Technologie rámečku displeje | Micro-Edge |
| Typ panelu | IPS |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 40,6 cm |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlišení | 2K |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 62,5% |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Kapacita baterie | 59 Wh |
| Rychlá doba nabíjení (50 %) | 30 min |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Výdrž baterie (max.) | 13 h |
| Počet článků baterie | 3 |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Včetně klávesnice | Ano |
| HP Imagepad | Ano |
| HP Audio Boost (zesílení zvuku) | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296544692 |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Connection Optimizer | Ano |
| HP segment | Domácí |
| HP Support Assistant | Ano |
| HP umělá inteligence | AI PC |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Výkon NPU až | 12 TOPs |
| Podpora řídkosti | Ano |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | Windows ML, DirectML, ONNX RT, OpenVINO |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.54 kg |
| EAN vonalkód: | 199485080611 |
| Hatékony magok: | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Processzor modell: | 225U |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,3 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 700 MHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,8 GHz |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,4 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 3,8 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 4,8 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 57 Ny |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 1,5 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| A bevezetés éve: | 2025 |
| Terméktervezés: | Jelentős |
| Szín neve: | Gleccser ezüst |
| Terméktípus: | Laptop |
| Eredeti márka: | HP |
| Szín: | Ezüst |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangrendszer: | DTS:X Ultra |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Mélység: | 254,8 mm |
| Szélesség: | 357,7 mm |
| Magasság (elöl): | 1,79 cm |
| Súly: | 1,77 kg |
| Csomag magassága: | 305 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,52 kg |
| Csomagolási mélység: | 504 mm |
| Csomag szélessége: | 63 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| UNSPSC kód: | 43211503 |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| Előre telepített szoftverek: | HP értesítések; HP PC hardverdiagnosztika UEFI; HP PC hardverdiagnosztika Windows rendszeren |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memória elrendezés: | Nem elérhető |
| Memóriafrekvencia: | 7467 MHz |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Színtér: | sRGB |
| Színskála: | 62,5% |
| Kijelzőkeret-technológia: | Mikro él |
| Panel típusa: | IPS |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 40,6 cm |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa: | 2K |
| Tipikus sRGB színtér lefedettség: | 62,5% |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Akkumulátor kapacitása: | 59 Wh |
| Gyors töltési idő (50%): | 30 perc |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 13 óra |
| Akkumulátorcellák száma: | 3 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Billentyűzet mellékelve: | Igen |
| HP Imagepad: | Igen |
| HP Audio Boost (hangkiegészítő): | Igen |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| HP hangszóró típusa: | HP kettős hangszórók |
| HP Kapcsolatoptimalizáló: | Igen |
| HP szegmens: | Otthon |
| HP támogatási asszisztens: | Igen |
| HP mesterséges intelligencia: | AI PC |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 12 TOP |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | Windows gépi tanulás, DirectML, ONNX RT, OpenWINO |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

