HP OmniBook 5 16-AF1095CL Ultra 9 285H 16" WUXGA Touch AG 32 GB SSD 1 TB BT BLKB Win11 Glacier Silver (REPACK) 2Y Nový / Repack
Kód: MOBHP-NOT4449
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP OmniBook 5 16-AF1095CL Ultra 9 285H 16" WUXGA Touch AG 32 GB SSD 1 TB BT BLKB Win11 Glacier Silver (REPACK) 2Y Nový / Repack| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4,5 GHz |
| Maximální turbo výkon | 115 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 24 MB |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5,4 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Účinná jádra | 8 |
| Model procesoru | 285H |
| Základní výkon procesoru | 45 W |
| Výkonná jádra | 6 |
| Typ paměti cache procesoru | Smart Cache |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 9 |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2,5 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Celková kapacita úložiště | 1 TB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Ukládací médium | SSD |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Celková kapacita SSD | 1 TB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| Formát SSD | M.2 |
| Výkon adaptéru | 100 W |
| USB Power Delivery | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Barva | Stříbrná |
| Typ produktu | Laptop |
| Originální značka | HP |
| Polohovací zařízení | Touchpad |
| Numerické klávesy | Ano |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Hmotnost | 1,77 kg |
| Šířka | 357,7 mm |
| Výška | 18,6 mm |
| Hloubka | 244,8 mm |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Home |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Maximální vnitřní paměť | 32 GB |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Arc Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Arc 140T |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 300 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Typ HD přední kamery | Full HD |
| Rozlišení přední kamery | 1920 x 1080 px |
| Kapacita baterie | 4854 mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.595 kg |
| EAN vonalkód: | 5903719152891 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,5 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 115 W |
| Processzor gyorsítótára: | 24 MB |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,4 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,4 GHz |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Hatékony magok: | 8 |
| Processzor modell: | |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 45 W |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor típusa: | Intel Core i7-9700HQ |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD interfész: | PCI Express |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter tápellátás: | 100 W |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Ezüst |
| Terméktípus: | Laptop |
| Eredeti márka: | HP |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Súly: | 1,77 kg |
| Szélesség: | 357,7 mm |
| Magasság: | 18,6 mm |
| Mélység: | 244,8 mm |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Home |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Maximális belső memória: | 32 GB |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Arc Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Arc 140T |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 300 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Natív képarány: | 16:10 |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 4854 mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

