HP MPP 1.51 grafit toll
Kód: TABHP-RYS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP MPP 1.51 grafit toll| Programozható gombok | Igen |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Kézírás-átalakítás | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| További információk | Microsoft Pen Protocol (MPP) 1.51 |
| Szín | Grafit |
| Akkumulátor élettartama | 1 év/évek |
| Eszközkompatibilitás | Laptop |
| Márkakompatibilitás | HP |
| Akkumulátor típusa | AAAA |
| Gombok száma | 2 gomb |
| Kompatibilitás | HP ENVY: x360 15-ee0006na, 15-ee0010nw, 15-ee1002nc, 15-ee1002no. HP Pavilion: x360 14-dw1018nl, 14-dw1035na, 14-dw1051cl, 15-er0000nh, 15-er0001nh, 15-er0002nh, 15-er0003nh, 15-er0006nc, 15-er0056cl, 15-er0355nd, 15-er0454ng. HP Spectre: x360 13-aw2000nh, 13-aw2001nh, 13-aw2001nk, 13-aw2002nh, 13-aw2003nh, 13-aw2004nh, 13-aw2005nh, 13-aw2006nh, 13-aw2008nb, 13-aw2008nh, 13-aw2009nh, 13-aw2010nh, 13-aw2011nb, 13-aw2011nh, 13-aw2012nb, 13-aw2023nf, 13-aw2994nb, 15-eb1003nl, 15-eb1012nb 15-eb1075ng, 15-eb1179ng. |
| Szélesség | 9,5 mm |
| Súly | 10 g |
| Magasság | 140 mm |
| Csomagolási mélység | 92 mm |
| Csomag szélessége | 190 mm |
| Csomag magassága | 27 mm |
| Súly csomagolással együtt | 70 g |
| Egy másik tipp | Igen |
| Csaptelep mellékelve | Igen |
| Összeg | 1 |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Styli |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 195908495178 |
| Programozható gombok: | Igen |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Kézírás-átalakítás: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| További információk: | Microsoft Pen Protocol (MPP) 1.51 |
| Szín: | Grafit |
| Akkumulátor élettartama: | 1 év/évek |
| Eszközkompatibilitás: | Laptop |
| Márkakompatibilitás: | HP |
| Akkumulátor típusa: | AAAA |
| Gombok száma: | 2 gomb |
| Kompatibilitás: | HP ENVY: x360 15-ee0006na, 15-ee0010nw, 15-ee1002nc, 15-ee1002no. HP Pavilion: x360 14-dw1018nl, 14-dw1035na, 14-dw1051cl, 15-er0000nh, 15-er0001nh, 15-er0002nh, 15-er0003nh, 15-er0006nc, 15-er0056cl, 15-er0355nd, 15-er0454ng. HP Spectre: x360 13-aw2000nh, 13-aw2001nh, 13-aw2001nk, 13-aw2002nh, 13-aw2003nh, 13-aw2004nh, 13-aw2005nh, 13-aw2006nh, 13-aw2008nb, 13-aw2008nh, 13-aw2009nh, 13-aw2010nh, 13-aw2011nb, 13-aw2011nh, 13-aw2012nb, 13-aw2023nf, 13-aw2994nb, 15-eb1003nl, 15-eb1012nb 15-eb1075ng, 15-eb1179ng. |
| Szélesség: | 9,5 mm |
| Súly: | 10 g |
| Magasság: | 140 mm |
| Csomagolási mélység: | 92 mm |
| Csomag szélessége: | 190 mm |
| Csomag magassága: | 27 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 70 gramm |
| Egy másik tipp: | Igen |
| Csaptelep mellékelve: | Igen |
| Összeg: | 1 |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

