HILL'S SP Adult Oral Care csirke - száraz macskaeledel - 1,5 kg
Kód: DLKHLSKAS0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S SP Adult Oral Care csirke - száraz macskaeledel - 1,5 kg| Tanács | Hill tudományos terve |
| Az állat speciális igényei | A fogkőképződés csökkentése |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly | 1,5 kg |
| Termékkategória | Száraz eledel, állatorvosi eledel |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Fő íz | Csirke |
| Tartósítószermentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők | Fogászati |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kategória | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék | 33,5% |
| Durva hamu | 5,7% |
| Nyersrost | 5,8% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 052742752204 |
| Tanács: | Hill tudományos terve |
| Az állat speciális igényei: | A fogkőképződés csökkentése |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Súly: | 1,5 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel, Állatorvosi takarmány |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Fő íz: | Csirke |
| Tartósítószermentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Macskafajta: | Bármely fajta |
| Egyéb jellemzők: | Fogászati |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kategória: | Macskák számára |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Nincsenek elérhető adatok |
| Szójamentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Fehérjék: | 33,5% |
| Durva hamu: | 5,7% |
| Nyersrost: | 5,8% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

