HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Multicare Stress Száraz macskaeledel Csirke 1,5 kg
Kód: DLZHLSKSK0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HILL'S PRESCRIPTION DIET Feline c/d Multicare Stress Száraz macskaeledel Csirke 1,5 kg| Egyéb jellemzők | Beteg húgyúti rendszer, Bezoár kontroll |
| Termékkategória | Állatorvosi eledel, Száraz eledel |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz | Csirke |
| Az állat kora | Idősek, felnőttek |
| Súlytartomány | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Tanács | Hill's vényköteles diéta |
| Kategória | Macskák számára |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Figyelmeztetés | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Magnéziumtartalom | 0,069% |
| Omega-3 zsírsavak | 0,77% |
| Zsírtartalom | 16,5% |
| Kalcium | 0,72% |
| Fehérjék | 34,1% |
| Foszfor | 0,71% |
| Káliumtartalom | 0,88% |
| Nyersrost | 1% |
| Vitaminokat tartalmaz | Béta-karotin, D-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 1.53 kg |
| EAN vonalkód: | 052742284200 |
| Egyéb jellemzők: | Beteg húgyúti, Bezoár-ellenőrzés |
| Termékkategória: | Állatorvosi takarmány, Száraz étel |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Fő íz: | Csirke |
| Az állat kora: | Idősebb, Felnőttek |
| Súlytartomány: | 1 kg - 1,9 kg |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Tanács: | Hill's vényköteles diéta |
| Kategória: | Macskák számára |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 1,5 kg |
| Az állat speciális igényei: | A húgyutak működésének ellenőrzése |
| Figyelmeztetés: | Biztosítson friss ivóvizet., Száraz és hűvös helyen tárolandó., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Magnéziumtartalom: | 0,069% |
| Omega-3 zsírsavak: | 0,77% |
| Zsírtartalom: | 16,5% |
| Kalcium: | 0,72% |
| Fehérjék: | 34,1% |
| Foszfor: | 0,71% |
| Káliumtartalom: | 0,88% |
| Nyersrost: | 1% |
| Vitaminokat tartalmaz: | Béta-karotin, D-vitamin, E-vitamin, A-vitamin |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

