Havit ST7026 - állvány RGB világítógyűrűvel, fekete
Kód: ADIHAVSTA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit ST7026 - állvány RGB világítógyűrűvel, fekete| RGB háttérvilágítás | Igen |
| Terméktípus | Telefonállvány |
| Minimális magasság | 78 cm |
| Szín | Fekete |
| Maximális magasság | 210 cm |
| Magasságállítás lehetséges | Igen |
| A csomag tartalma | Állvány, RGB gyűrűs világítás x 1 |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl az egyes szintek maximális töltetét. |
| Anyag | Fém, polisztirol |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Stands and grips |
|---|---|
| Súly: | 1 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119075255 |
| RGB háttérvilágítás: | Igen |
| Terméktípus: | Telefonállvány |
| Minimális magasság: | 78 cm |
| Szín: | Fekete |
| Maximális magasság: | 210 cm |
| Magasságállítás lehetséges: | Igen |
| A csomag tartalma: | Háromlábú, 1 db RGB gyűrűs fény |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl az egyes szintek maximális töltetét. |
| Anyag: | Fém, Polisztirol |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

