Havit SK910BT - 100 W-os vezeték nélküli Bluetooth hangszóró (fekete)
Kód: AKGHAVGLO0019
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK910BT - 100 W-os vezeték nélküli Bluetooth hangszóró (fekete)| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben | 8 óra |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 11,1 V |
| Akkumulátor töltési ideje | 4,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 7500mAh |
| Levehető pánt | Igen |
| Hordozólyuk | Igen |
| Alapanyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Textil |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX6 |
| Szín | Fekete |
| Terméktípus | Parti hangszóró |
| RMS teljesítmény | 100 W |
| Mélynyomó RMS teljesítménye | 60 W |
| Magassugárzó RMS teljesítménye | 20 W |
| PMPO teljesítmény | 200 W |
| Szélesség | 538,6 mm |
| Magasság | 279 mm |
| Mélység | 189 mm |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| AUX bemenet | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB töltőport | Igen |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Bluetooth | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek., A termék elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken dobja ki őket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Magassugárzó meghajtók száma | 2 |
| Fő hangszóró-meghajtók száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 8.9 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119038601 |
| Akkumulátor üzemideje zenehallgatás közben: | 8 óra |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 11,1 V |
| Akkumulátor töltési ideje: | 4,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 7500mAh |
| Levehető pánt: | Igen |
| Hordozólyuk: | Igen |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Textil |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX6 |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Parti hangszóró |
| RMS teljesítmény: | 100 W |
| Mélynyomó RMS teljesítménye: | 60 W |
| Magassugárzó RMS teljesítménye: | 20 W |
| PMPO teljesítmény: | 200 W |
| Szélesség: | 538,6 mm |
| Magasság: | 279 mm |
| Mélység: | 189 mm |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| AUX bemenet: | Igen |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB töltőport: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Bluetooth: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek., A termék elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken adja le őket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Magassugárzó meghajtók száma: | 2 |
| Fő hangszóró-meghajtók száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

