Havit SK905BT (Classic I) - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete
Kód: AKGHAVGLO0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK905BT (Classic I) - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 7,4 V |
| USB tápellátás | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor töltési ideje | 3 óra |
| Szín | Fekete |
| Terméktípus | Sztereó hordozható hangszóró |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX7 |
| Vízállóság | Igen |
| Hangerőszabályzó | Gombok |
| Maximális teljesítmény | 2 x 24 W |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia | Igen |
| RMS teljesítmény | 2 x 10 W |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Mélység | 71,5 mm |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Csatlakozási technológia | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-portok száma | 1 |
| AUX bemenet | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | Külső TF memóriakártya |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| A csomag tartalma | 1 hangszóró |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek., A termék elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken dobja ki őket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Anyag | TPU |
| Hangszórók száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 0.715 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119070816 |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 7,4 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3 óra |
| Szín: | Fekete |
| Terméktípus: | Sztereó hordozható hangszóró |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX7 |
| Vízállóság: | Igen |
| Hangerőszabályzó: | Gombok |
| Maximális teljesítmény: | 2 x 24 W |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 2 x 10 W |
| Szélesség: | 160 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Mélység: | 71,5 mm |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| USB-portok száma: | 1 |
| AUX bemenet: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Külső TF memóriakártya |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| A csomag tartalma: | 1 hangszóró |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek., A termék elemeket tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre. Kérjük, a megfelelő gyűjtőhelyeken adja le őket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
| Anyag: | TPU |
| Hangszórók száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

