Havit SK832BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete
Kód: AKGHAVGLO0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Havit SK832BT - vezeték nélküli bluetooth hangszóró, fekete| Kimeneti feszültség | 5V |
| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Akkumulátor töltési ideje | 3,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása | 1800mAh |
| Hangerőszabályzó | Gombok, Igen |
| Vízállóság | Igen |
| RGB háttérvilágítás | Igen |
| Terméktípus | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín | Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX6 |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Maximális teljesítmény | 15 W |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia | Igen |
| RMS teljesítmény | 10W |
| Magasság | 126 mm |
| Súly | 641 g |
| Szélesség | 102 mm |
| Mélység | 102 mm |
| Bluetooth hatótávolság | 10 méter |
| Töltés USB-n keresztül | Igen |
| USB-portok száma | 1 |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Kompatibilis memóriakártyák | Külső TF memóriakártya |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| A csomag tartalma | 1 hangszóró |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag | Textil, ABS |
| Érzékelő átmérője | 58 mm |
| Hangszórók száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Portable and wireless speakers |
|---|---|
| Súly: | 0.72 kg |
| EAN vonalkód: | 6939119066390 |
| Kimeneti feszültség: | 5V |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 3,7 V |
| Akkumulátor töltési ideje: | 3,5 óra |
| Akkumulátor kapacitása: | 1800mAh |
| Hangerőszabályzó: | Gombok, Igen |
| Vízállóság: | Igen |
| RGB háttérvilágítás: | Igen |
| Terméktípus: | Sztereó hordozható hangszóró |
| Szín: | Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX6 |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Maximális teljesítmény: | 15 W |
| Valódi vezeték nélküli sztereó (TWS) technológia: | Igen |
| RMS teljesítmény: | 10W |
| Magasság: | 126 mm |
| Súly: | 641 g |
| Szélesség: | 102 mm |
| Mélység: | 102 mm |
| Bluetooth hatótávolság: | 10 méter |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| USB-portok száma: | 1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Külső TF memóriakártya |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| A csomag tartalma: | 1 hangszóró |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki nyílt lángnak vagy magas hőmérsékletnek. |
| Anyag: | Textil, ABS |
| Érzékelő átmérője: | 58 mm |
| Hangszórók száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

