Greenblue 46003 Černá LCD Baterie Wi-Fi
Kód: URPGRBDSP0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Greenblue 46003 Černá LCD Baterie Wi-Fi| Wi-Fi | Ano |
| Funkce měření | Vnitřní teploměr, Vnitřní vlhkoměr, Venkovní teploměr, Venkovní vlhkoměr |
| Funkce hodin | Ano |
| Funkce alarmu | Ano |
| Trendy vývoje hodnot | Teploměr, Vlhkoměr, Barometr |
| Zobrazení času/data | Ano |
| Dosah venkovních senzorů | 60 m |
| Barva | Černá |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Rozsah měření teploty (vnitřní) (T-T) | -20 - 60 °C, -4 - 140 °F |
| Rozsah měření teploty (venkovní) (T-T) | -40 - 158 °F, -40 - 70 °C |
| Meteostanice - min/max údaje | Vlhkoměr, Barometr, Teploměr |
| Předpověď počasí | Ano |
| Jednotka měření teploty | F, °C |
| Rozsah měření vlhkosti (venkovní) (H-H) | 20 - 95% |
| Rozsah měření vlhkosti (interní) (H-H) | 20 - 95% |
| Fáze měsíce | Ano |
| Napětí baterie | 1,5 V |
| Počet baterií (snímač) | 2 |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | LR06 |
| Počet venkovních senzorů | 1 |
| Včetně baterie | Ne |
| Venkovní senzor | Ano |
| Návod na použití | Ano |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Typ displeje | LCD |
| Vestavěný displej | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí, aby se zabránilo riziku spolknutí malých částí., Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné při nesprávném použití., Nevystavujte je dlouhodobému působení vlhkosti. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Home weather stations |
|---|---|
| Súly: | 0.435 kg |
| EAN vonalkód: | 5902211105220 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Mérési függvény: | Beltéri hőmérő, Beltéri higrométer, Kültéri hőmérő, Kültéri higrométer |
| Órafunkciók: | Igen |
| Ébresztő funkció: | Igen |
| Értékfejlődési trendek: | Hőmérő, Higrométer, Barométer |
| Idő/dátum kijelzés: | Igen |
| Kültéri érzékelők hatótávolsága: | 60 méter |
| Szín: | Fekete |
| Védő funkciók: | Vízálló |
| Hőmérsékletmérési tartomány (belső) (TT): | -20 - 60 °C |
| Hőmérsékletmérési tartomány (kültéri) (TT): | -40 - 70°C, -40 - 70 °C |
| Meteorológiai állomás - min/max adatok: | Higrométer, Barométer, Hőmérő |
| Időjárás-jelentés: | Igen |
| Hőmérséklet mértékegysége: | F, °C |
| Holdfázisok: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 1,5 V |
| Elemek száma (érzékelő): | 2 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | |
| Kültéri érzékelők száma: | 1 |
| Akkumulátor mellékelve: | Nem |
| Kültéri érzékelő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek helytelen használat esetén veszélyesek lehetnek., Ne tegye ki őket hosszan tartó nedvességnek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

