Green Cell PowerInverter LCD 12V 500W/10000W car inverter with display - pure sine wave
Kód: ZSAGCEPRZ0017
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell PowerInverter LCD 12V 500W/10000W car inverter with display - pure sine wave| Proud | DC-to-AC |
| Typ napájení | Auto |
| Nastavitelné výstupní napětí | Ne |
| Ochrana proti přepólování | Ano |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Účel | Měnič do auta |
| Efektivita | 88% |
| Počet portů USB | 1 |
| Oddělitelné napájecí konektory | Ano |
| Výstupní výkon | 500 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2 |
| Typ konektoru | Typ F |
| Barva | Černá |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Vestavěný displej | Ano |
| Odnímatelný kabel | Ano |
| Základní materiál | Hliník |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Typ displeje | LCD |
| Snadná instalace | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Počet zásuvek | 1 AC zásuvky / AC zásuvek |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 1.22 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374553 |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Állítható kimeneti feszültség: | Nem |
| Fordított polaritás elleni védelem: | Igen |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Cél: | Autós inverter |
| Hatékonyság: | 88% |
| USB-portok száma: | 1 |
| Levehető tápcsatlakozók: | Igen |
| Kimeneti teljesítmény: | 500 W |
| Kiegészítő tápegység csatlakozókhoz: | 2 |
| Csatlakozó típusa: | F típus |
| Szín: | Fekete |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Levehető kábel: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Kijelző típusa: | LCD |
| Könnyű telepítés: | Igen |
| Gyors telepítési útmutató: | Igen |
| Aljzatok száma: | 1 hálózati aljzat/hálózati aljzatok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

