Green Cell INV19 zdroj/transformátor Auto 1500 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0024
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV19 zdroj/transformátor Auto 1500 W Černá| Efektivita | 85% |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Výstupní výkon | 1500 W |
| Typ napájení | Auto |
| Prvky ochrany napájení | Zkrat, Přehřívání |
| Účel | Univerzální |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Proud | DC-to-AC |
| Vstupní napětí | 24 V |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Ano |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Výška | 76 mm |
| Hmotnost | 3,33 kg |
| Hloubka | 301 mm |
| Šířka | 178 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | DC |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 3.37 kg |
| EAN vonalkód: | 5903317228356 |
| Hatékonyság: | 85% |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Kimeneti teljesítmény: | 1500 W |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Áramvédelmi elemek: | Rövidzár, Túlmelegedés |
| Cél: | Egyetemes |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Igen |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Magasság: | 76 mm |
| Súly: | 3,33 kg |
| Mélység: | 301 mm |
| Szélesség: | 178 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | DC |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

