Green Cell INV10 zdroj/transformátor Auto 2000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV10 zdroj/transformátor Auto 2000 W Černá| Proud | DC-to-AC |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Prvky ochrany napájení | Přetížení, Přehřívání |
| Výstupní výkon | 2000 W |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Účel | Univerzální |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Typ napájení | Auto |
| Typ konektoru | Typ C |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 178 mm |
| Výška | 76 mm |
| Hmotnost | 3,77 kg |
| Šířka | 315 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů ohně nebo vysokých teplot., Zabraňte kontaktu s očima a kůží; v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou., Výrobek nesmí být likvidován do běžného odpadkového koše. Musí být zlikvidován odbornou likvidací v souladu s místními předpisy. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 4.25 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719427893 |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés, Túlmelegedés |
| Kimeneti teljesítmény: | 2000 W |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Cél: | Egyetemes |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 178 mm |
| Magasság: | 76 mm |
| Súly: | 3,77 kg |
| Szélesség: | 315 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használja tűzforrások vagy magas hőmérséklet közelében., Kerülje a szembe és bőrre kerülést; szembe kerülés esetén azonnal öblítse ki vízzel., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. Szakszerűen, a helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

