Green Cell INV09 zdroj/transformátor Auto 1000 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV09 zdroj/transformátor Auto 1000 W Černá| Prvky ochrany napájení | Přehřívání, Přetížení |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Typ napájení | Auto |
| Proud | DC-to-AC |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Výstupní výkon | 1000 W |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Účel | Univerzální |
| Typ konektoru | Typ C |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 135 mm |
| Hmotnost | 1,92 kg |
| Šířka | 264 mm |
| Výška | 76 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 2.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719427886 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés, Túlterhelés |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Kimeneti teljesítmény: | 1000 W |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Cél: | Egyetemes |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 135 mm |
| Súly: | 1,92 kg |
| Szélesség: | 264 mm |
| Magasság: | 76 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

