Green Cell INV07 zdroj/transformátor Auto 300 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV07 zdroj/transformátor Auto 300 W Černá| Typ konektoru | Typ C |
| Prvky ochrany napájení | Přetížení, Přehřívání |
| Výstupní výkon | 300 W |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Efektivita | 85% |
| Proud | DC-to-AC |
| Účel | Univerzální |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Typ napájení | Auto |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 2,85 kg |
| Výška | 75 mm |
| Šířka | 285 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 2.17 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719426582 |
| Csatlakozó típusa: | C típus |
| Áramvédelmi elemek: | Túlterhelés, Túlmelegedés |
| Kimeneti teljesítmény: | 300 W |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Hatékonyság: | 85% |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Cél: | Egyetemes |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 2,85 kg |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 285 mm |
| Mélység: | 180 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

