Green Cell INV05DE zdroj/transformátor Auto 300 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV05DE zdroj/transformátor Auto 300 W Černá| Typ napájení | Auto |
| Proud | DC-to-AC |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Výstupní výkon | 300 W |
| Efektivita | 85% |
| Účel | Univerzální |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Počet portů USB | 1 |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| LED indikátory | Ano |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Barva | Černá |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Výška | 60 mm |
| Šířka | 106 mm |
| Hmotnost | 811 g |
| Hloubka | 175 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | DC |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 1.01 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719422249 |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Kimeneti teljesítmény: | 300 W |
| Hatékonyság: | 85% |
| Cél: | Egyetemes |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| USB-portok száma: | 1 |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| LED-jelzők: | Igen |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 106 mm |
| Súly: | |
| Mélység: | 175 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | DC |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

