Green Cell INV04DE zdroj/transformátor Univerzální 500 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV04DE zdroj/transformátor Univerzální 500 W Černá| Výstupní výkon | 500 W |
| Typ napájení | Univerzální |
| Vstupní napětí | 24 V |
| Účel | Univerzální |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 106 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hmotnost | 843 g |
| Šířka | 196 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 1.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719422232 |
| Kimeneti teljesítmény: | 500 W |
| Tápegység típusa: | Egyetemes |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Cél: | Egyetemes |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 106 mm |
| Magasság: | 62 mm |
| Súly: | 843 g |
| Szélesség: | 196 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

