Green Cell INV03DE zdroj/transformátor Auto/uvnitř 500 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV03DE zdroj/transformátor Auto/uvnitř 500 W Černá| Účel | Univerzální |
| Vstupní napětí | 12 V |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Typ napájení | Auto/uvnitř |
| Výstupní výkon | 500 W |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání |
| Výstupní proud | 30 A |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 106 mm |
| Šířka | 189 mm |
| Hmotnost | 843 g |
| Výška | 60 mm |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů ohně nebo vysokých teplot., Zabraňte kontaktu s očima a kůží; v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou., Výrobek nesmí být likvidován do běžného odpadkového koše. Musí být zlikvidován odbornou likvidací v souladu s místními předpisy. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 1.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719422225 |
| Cél: | Egyetemes |
| Bemeneti feszültség: | 12 V |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Tápegység típusa: | Autó/belül |
| Kimeneti teljesítmény: | 500 W |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés |
| Kimeneti áram: | 30 A |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 106 mm |
| Szélesség: | 189 mm |
| Súly: | 843 g |
| Magasság: | 60 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne használja tűzforrások vagy magas hőmérséklet közelében., Kerülje a szembe és bőrre kerülést; szembe kerülés esetén azonnal öblítse ki vízzel., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. Szakszerűen, a helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

