Green Cell INV02DE zdroj/transformátor Auto 300 W Černá
Kód: ZSAGCEPRZ0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell INV02DE zdroj/transformátor Auto 300 W Černá| Počet portů USB | 1 |
| Výstupní výkon | 300 W |
| Efektivita | 85% |
| Výstupní napětí | 230 V |
| Účel | Univerzální |
| Výstupní frekvence | 50 Hz |
| Vstupní napětí | 24 V |
| Proud | DC-to-AC |
| Typ napájení | Auto |
| Prvky ochrany napájení | Přehřívání |
| LED indikátory | Ano |
| Barva | Černá |
| Vestavěný ventilátor | Ano |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Hmotnost | 638 g |
| Výška | 60 mm |
| Šířka | 106 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Dodávané kabely | DC |
| Varování | Nepoužívejte v blízkosti zdrojů ohně nebo vysokých teplot., Zabraňte kontaktu s očima a kůží; v případě zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou., Výrobek nesmí být likvidován do běžného odpadkového koše. Musí být zlikvidován odbornou likvidací v souladu s místními předpisy. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Converters |
|---|---|
| Súly: | 0.88 kg |
| EAN vonalkód: | 5902719422218 |
| USB-portok száma: | 1 |
| Kimeneti teljesítmény: | 300 W |
| Hatékonyság: | 85% |
| Kimeneti feszültség: | 230V |
| Cél: | Egyetemes |
| Kimeneti frekvencia: | 50 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Jelenlegi: | DC-AC |
| Tápegység típusa: | Autó |
| Áramvédelmi elemek: | Túlmelegedés |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Súly: | |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 106 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | DC |
| Figyelmeztetés: | Ne használja tűzforrások vagy magas hőmérséklet közelében., Kerülje a szembe és bőrre kerülést; szembe kerülés esetén azonnal öblítse ki vízzel., A terméket tilos a háztartási hulladékkal együtt kidobni. Szakszerűen, a helyi előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

