Goodram UME3-1280O0R11 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Narancssárga
Kód: PAMGORFLD0389
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Goodram UME3-1280O0R11 USB flash meghajtó 128 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Narancssárga| Alapanyag | Kabát |
| Formátum | Kupak nélkül |
| Szín | Narancs |
| Magasság | 9,6 mm |
| Szélesség | 21 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Mélység | 55 mm |
| Csomagolási mélység | 103 mm |
| Csomag szélessége | 123 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Jelszóvédelem | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés | Nem |
| Olvasási sebesség | 60 MB/s |
| Írási sebesség | 20 MB/s |
| Kapacitás | 128 GB |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Végrehajtható | Nem |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 2000 SP4, MacOS 10.5.x, újabb Linux v.2.6.x |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 85°C |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 5908267935804 |
| Alapanyag: | Kabát |
| Formátum: | Kupak nélkül |
| Szín: | Narancs |
| Magasság: | 9,6 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Mélység: | 55 mm |
| Csomagolási mélység: | 103 mm |
| Csomag szélessége: | 123 mm |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Jelszóvédelem: | Nem |
| PIN-kóddal védett hozzáférés: | Nem |
| Olvasási sebesség: | 60 MB/s |
| Írási sebesség: | 20 MB/s |
| Kapacitás: | 128 GB |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Végrehajtható: | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 2000 SP4, MacOS 10.5.x, újabb Linux v.2.6.x |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 85°C |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

